CES 2015 : سامسونگ یک تلویزیون خمیده ۱۰۵ اینچی با تکنولوژی ۴K ارائه کرد.

0
تلویزیون های خمیده سامسونگ

زوم تک : CES 2015 : سامسونگ یک تلویزیون خمیده ۱۰۵ اینچی با تکنولوژی ۴K ارائه کرد. کمپانی سامسونگ در نمایشگاه CES 2015 یک تلویزیون ۱۰۵ اینچی فوق العاده را ارائه نمود ، سامسونگ در این تلویزیون هوشمند خود از تکنولوژی ۴K استفاده کرده است.

از دیگر جذابیت های بکار رفته در این تلویزیون هوشمند می توان به خمیدگی بکار رفته در این تلویزیون اشاره کرد. البته این اولین بازی نیست که سامسونگ یک تلویزیون خمیده به دنیای گوشی های هوشمند ارائه می نماید ، سال گذشته سامسونگ اندازه ۸۵ اینچ این تلویزیون را هم به دنیای تکنولوژی ارائه کرده بود.

تلویزیون های خمیده سامسونگ

یکی از مسئولان سامسونگ در خصوص تولید تلویزیون های ۱۰۵ اینچی سامسونگ اینگونه گفت: ما در آینده سعی خواهیم کرد اندازه های بزرگ یعنی اندازه ۱۰۵ اینجی تلویزیون های هوشمند را گسترش دهیم ، در نیمه دوم سال ما نسخه ساده تلویزیون ۱۰۵ اینچی را ارائه خواهیم کرد که دارای خمیدگی موجود در این مدل نخواهد بود. وی افزود مدل های ساده این تلویزیون به قیمت ۱۲۰ هزار دلار در بازار بفروش خواهد رفت.

البته در بازار ایران هم اکنون تلویزیون های خمیده وجود دارد ، اما اندازه صفحه نمایش آنها همچون این مدل سامسونگ نیست و اندازه های کوچکتر را شامل می شود.

ویژگی های تلویزیون های خمیده سامسونگ

از ویژگی های تلویزیون های خمیده می توان به استفاده از چند محتوا در یک صفحه اشاره کرد این قابلیت باعث می شود شما بتوانید همزمان با تماشای تلویزیون به جستجو در اینترنت و یا برنامه های کاربردی دیگر بپردازید این یعنی پایان اختلافات خانوادگی در تماشای تلویزیون 🙂 سامسونگ همیشه به دنبال حل مشکلات مردم در دنیای تکنولوژی است. همچنین از دیگر قابلیت های تلویزیون های خمیده حالت فوتبال با بالا بردن کیفیت صدا و تصویر ، برجسته تر جلوه دادن رنگ‌ها حس و حال تازه ای برای تماشای فوتبال است.

تکنولوژی فوق العاده سامسونگ در تولید تلویزیون های خمیده در نمایشگاه  CES 2015 بسیاری از بازدید کنندگان را بخود جلب کرده بود.

منبع : Cnet

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.