طراحی سایت اینتن

سایت فروش اینترنتی سایپا

0
سایت فروش اینترنتی سایپا
به این پست امتیاز دهید

سایت فروش اینترنتی سایپا اماده شده است تا کاربرانی که نمی توانند به صورت حضوری برای خرید تصمیم بگیرند از طریق اینترنت اینکار را انجام بدهند.شما می توانید به سایت فروش اینترنتی سایپا به نشانی زیر مراجعه نمایید:

http://saipa.iranecar.com/SaleCondition.aspx#dbb

با ورود به سایت خودروهای را مشاهده می کنید که سایپا به فروش می رساند. در کنار مدل های خودروها، گزینه تایید را می بینید که با کلیک بر روی آن می توانید شرایط فروش،قیمت پایه آن را مشاهده نمایید و می توانید گزینه انتخاب را کلیک نمایید. در این سایت علاوه بر اینکه شما امکان خرید اینترنتی را دارید می توانید پیگیری سفارشات خود را نیز انجام بدهید.


مقاله مرتبط : سایت جدید فروش اینترنتی ایران خودرو


بخش مشتریان: یکی دیگر از قسمت های که شما در این سایت می توانید آن را مشاهده نمایید بخش مشتریان است. در بخش مشتریان گزینه های متعددی برای شما آماده شده است که عبارت اند از :لیست ثبت نام ها و پرداخت ها، پرداخت دعوتنامه،تسویه زودتر از موعد، تسویه چک برگشتی،درخواست سند المثنی ،پرداخت ودیعه .

سایپا

سایت فروش آنلاین سایپا

سایپا یکی از شرکت های خودرو سازی ایرانی می باشد که بعد از ایران خودرو به عنوان دومین خودرو ایرانی معرفی می گردد. این شرکت در سال 91 توانست حدود 42 درصد از سهم بازار خودرو ایران را به خود اختصاص بدهد. تاسیس این شرکت به سال 1344 بر می گردد که سرمایه اولیه آن 160میلیون ریال بود و از ابتدا با عنوان «شرکت ایرانی تولید اتومبیل سیتروئن ایران» معرفی شد.


مقاله مرتبط : سایت فروش اینترنتی پارس خودرو


سایپا بعدها توانست سرمایه اولیه خود را از مبلغ 160میلیون ریال به رقم های بالاتری افزایش بدهد و تا جایی که امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های خودرو سازی در ایران معروف شده است.

همچنین این شرکت ، برخی از محصولات را به صورت انحصاری و به تنهایی تولید کرده است که می توانیم به تیبا(سدان) ، تیبا2 (هاچبک) ،ساینا(سدان)،کوییک(کراس اوور) اشاره نماییم.

در سال92 ، برند سایپا  در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در میان برندهای مختلف ، به عنوان یکی از صد برند برتر در ایران شناخته شد.


مقاله مرتبط : باما ( bama )


 

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.