طراحی سایت اینتن

روسیه مخوف ترین جنگ افزارش را با هوش مصنوعی ارائه میکند !

0
روسیه مخوف ترین جنگ افزارش را با هوش مصنوعی ارائه میکند !
به این پست امتیاز دهید

جنگ افزار های روسیبه گزارش زوم تک به نقل از ایرنا روسیه به دنبال استفاده از هوش مصنوعی در موشک ها، پهباد ها و هواپیماهای خود است.در این صورت هوش مصنوعی کمک شایانی به هدفگیری ها در موشک ها و پهباد های روسی خواهد داشت.

براساس این گزارش ، تلاشش هایی از سمت روسی ها در این حوزه انجام می شود ، راکت های تاکتیکی روسی به این فناوری مجهز خواهند شد. اما این موضوع باید با حساسیت بالایی اجرا شود و نیاز مند تحقیقات بنیادی در این حوزه است.
‘بوریس آبزورنوف’ مدیر کل شرکت «راکت های تاکتیکی»در حوزه گفت ، ‘امروز دستاوردهای بسیار مناسبی در این حوزه به دست آمده است ولی برای رسیدن به نقطه مطلوب به سال ها زمان نیاز داریم.‌’

براساس گزارش های ارسال شده و نقل قول از ویکتور بونداروف فرمانده نیروی هوافضای روس ، تولید بمب افکن های حامل موشک در گام نخست مورد بررسی است ، آنها به دنبال رادار گریز کردن این بمب افکن ها هستند ، با توجه به این که رادار گریز کردن این موشک ها کاری بسیار سخت و تا جایی غیر ممکن است. بخش اعظم پروژه در این حوزه انجام می پذیرد. در گام نخست بمب افکن پک دا را می توان نام برد که قابلیت حمل موشک را دارد آنالیز های انجام شده بر روی قابلیت خودمختاری سرعت و ارتفاع و جهت این موشک ها انجام پذیرفته، که به نوعی بیشتر برای تنظیم جهت انجام میپذیرد.

براساس گزارش های منتشر شده توسط واشنگتن پست ایالات متحده امریکا در صدد است اولین پهباد های خودمختار خود را آزمایش نماید از این رو  روس ها هم برای مقابله با این اقدام امریکایی ها به دنبال ارائه یک ابزار متفاوت برای قدرت نمایی در مقال این اقدام امریکایی ها هستند.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.