شایعات راه اندازی سری O از سامسونگ گلکسی

0
شایعات راه اندازی سری O از سامسونگ گلکسی

سال گذشته میلادی َ، سامسونگ تعدادی سری جدید از گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی معرفی کرد مانند گلکسی A ، گلکسی سری J ، گلکسی E و گلکسی سری L . یا اینکه این نام ها بسیارند اما به نظر میرسد که این نام های سامسونگ هنوز تمام نشده اند.

 شایعات راه اندازی سری O از سامسونگ گلکسی

با توجه به یک گزارش از SamMobile ، گفته میشود که این غول کره ای میخواهد یک سری جدید را با نام گوشی های گلکسی سری O معرفی کند و در حال حاضر برروی این سری مشغول کار است.

در این گزارش همچنین گفته شده است که سامسونگ بر روی دو گوشی هوشمند جدید از این خانواده ی نوظهور کار میکند؛ با شماره مدل های  SM-G550 و  SM-G600 ، که انتظار میرود این گوشی ها با نام های گلکسی O5 و گلکسی O7 راه اندازی شوند. در حال حاضر هیچ گفته ای راجب به جزئیات دقیق  در دسترس بودن و همچنین مشخصات این دو دستگاه جدید وجود ندارد.

اگر بخواهیم حدس بزنیم ، به احتمال زیاد این مدل ها یکی دیگر از سری های میان رده سامسونگ خواهند بود ، همانند سری گلکسی A ،  همچنین میتوان اینگونه احتمال داد که با یک زبان طراحی جدید ارائه خواهند شد.

به هر حال ، به جز اینگونه شایعات ، هیچ تایید رسمی از سوی این شرکت کره ای وجود ندارد. به زودی به روز رسانی های جدیدی به عنوان جزئیات این محصول ارئه خواهند شد و میتوان موارد بیشتری راجب به این سری دانست. برای فهمیدن موضوعات بیشتر ، مارا دنبال کنید.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.