به زودی گوشی جدید سونی اکسپریا زد ۵ اولترا معرفی خواهد شد

0
سونی اکسپریا زد 5 اولترا

سونی به تازگی در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۵ چند گوشی جدید خود را معرفی کرد که همه ی آنها از نسل زد ۵ به شما میروند ؛ این سه گوشی هوشمند نسخه هایی از این نسل بودند که تفاوت هایی با یکدیگر داشتند و برای انواع مختلف کاربران طراحی شده اند. سونی زد ۵ ، زد ۵ کامپکت و زد ۵ پریمیوم را معرفی کرد اما به نظر میرسد که این سه دستگاه پایان کار برای نسل زد ۵ نبوده است ؛ به تازگی اخباری منتشر شده که به نظر میرسد سونی قصد دارد گوشی دیگر ی را با نام زد۵ اولترا معرفی کند.

از بین این سه گوشی هوشمند که به تازگی معرفی شدند میتوان زد ۵ پریمیوم را خاص ترین آنان دانست ، چرا که برای اولین بار بود که یک گوشی هوشمند به صفحه ی نمایش ۴K یعنی کیفیت برابر با چهار برابر full HD مجهز میشد ، در مورد پریمویم هم به تازگی خبری به منتشر شده بود که تنها در ژاپن عرضه خواهد شد.اما حال بت خبری که در مورد زد ۵ اولترا منتشر شده ، به نظر میرسد که فبلتی خواهد بود تا جای زد ۵ پریمیوم را در بازار جهانی پر کند.

بر طبق شایعات ، این گوشی جدید در ماه اسفند سال جاری معرفی خواهد شد. همانطور که میدانید این اولین بار نیست که سونی گوشی هوشمندی را با نام اولترا روانه ی بازار میکند. سری اولترا با گوشی سونی اکسپریا زد اولترا آغار شد که در سال ۲۰۱۳ اندازه ی ۶.۴ اینچی داشت و از آن به بعد نسل دیگری از اولترا معرفی نشده.

طبق شایعات ، زد ۵ اولترا قرار است به پردازنده ی ۶۴ بیتی اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز باشد. اما تنها نکته ای که میتوانیم در مورد آن مطمئن باشیم و با قاطعیت عنوان کنیم این است که این فبلت صفحه نمایشی بزرگتر از ۶ اینچ خواهد داشت ؛ حال برخی از شایعات هم هستند که سونی قصد دارد برای آن صفحه نمایش ۴K قرار دهد و البته آن را به رم ۴ گیگابایت مجهز کند و دوربین ۲۳ مگاپیکسلی داشته باشد همچنین پیشبینی میشود که زبان طراحی آن از زد ۵ جدا نباشد.

منبع : androidheadlines

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.