عضویت در کانال تلگرام زوم تک

به زودی گوشی جدید سونی اکسپریا زد ۵ اولترا معرفی خواهد شد

۰

سونی به تازگی در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۵ چند گوشی جدید خود را معرفی کرد که همه ی آنها از نسل زد ۵ به شما میروند ؛ این سه گوشی هوشمند نسخه هایی از این نسل بودند که تفاوت هایی با یکدیگر داشتند و برای انواع مختلف کاربران طراحی شده اند. سونی زد ۵ ، زد ۵ کامپکت و زد ۵ پریمیوم را معرفی کرد اما به نظر میرسد که این سه دستگاه پایان کار برای نسل زد ۵ نبوده است ؛ به تازگی اخباری منتشر شده که به نظر میرسد سونی قصد دارد گوشی دیگر ی را با نام زد۵ اولترا معرفی کند.

از بین این سه گوشی هوشمند که به تازگی معرفی شدند میتوان زد ۵ پریمیوم را خاص ترین آنان دانست ، چرا که برای اولین بار بود که یک گوشی هوشمند به صفحه ی نمایش ۴K یعنی کیفیت برابر با چهار برابر full HD مجهز میشد ، در مورد پریمویم هم به تازگی خبری به منتشر شده بود که تنها در ژاپن عرضه خواهد شد.اما حال بت خبری که در مورد زد ۵ اولترا منتشر شده ، به نظر میرسد که فبلتی خواهد بود تا جای زد ۵ پریمیوم را در بازار جهانی پر کند.

بر طبق شایعات ، این گوشی جدید در ماه اسفند سال جاری معرفی خواهد شد. همانطور که میدانید این اولین بار نیست که سونی گوشی هوشمندی را با نام اولترا روانه ی بازار میکند. سری اولترا با گوشی سونی اکسپریا زد اولترا آغار شد که در سال ۲۰۱۳ اندازه ی ۶.۴ اینچی داشت و از آن به بعد نسل دیگری از اولترا معرفی نشده.

طبق شایعات ، زد ۵ اولترا قرار است به پردازنده ی ۶۴ بیتی اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز باشد. اما تنها نکته ای که میتوانیم در مورد آن مطمئن باشیم و با قاطعیت عنوان کنیم این است که این فبلت صفحه نمایشی بزرگتر از ۶ اینچ خواهد داشت ؛ حال برخی از شایعات هم هستند که سونی قصد دارد برای آن صفحه نمایش ۴K قرار دهد و البته آن را به رم ۴ گیگابایت مجهز کند و دوربین ۲۳ مگاپیکسلی داشته باشد همچنین پیشبینی میشود که زبان طراحی آن از زد ۵ جدا نباشد.

منبع : androidheadlines

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.