گوشی انعطاف پذیر سامسونگ و یا Galaxy X سال آینده میلادی به بازار عرضه خواهد شد

0
گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

طبق گزارش وبسایت مرتبط با شرکت سامسونگ و یا Sammobile این بزرگترین تولید کننده ی گوشی های هوشمند قصد دارد تا در سال ۲۰۱۷ ۵ پرچمدار را راهی بازار نماید ، تا چندی پیش برنامه ی سامسونگ بر این اساس بود که این شرکت هر ساله ۲ پرچمدار را به بازار بفرستد که یکی از آنها مربوط به گوشی های سری galaxy S و دیگری از گوشی های سری Galaxy Note بود ، رویه ی ۲ پرچمدار در سال شرکت سامسونگ با عرضه ی گلکسی اس ۶ اج تغییر کرد و سال گذشته شاهد معرفی ۳ پرچمدار از این غول کره ای بودیم .

گویا سامسونگ این روند افزایش پرچمدارها را ادامه خواهد داد و طبق ادعای سایت Sammobile سال آینده ی میلادی ۵ پرچمدار توسط سامسونگ به بازار عرضه خواهند شد که دو تا مربوط به سری گلکسی اس و دو تای دیگر مربوط به دو گوشی سری گلکسی نوت خواهد بود (گلکسی نوت ۷ و گلکسی نوت ۷ اج) و در نهایت پرچمدار پنجم سامسونگ نیز همان گوشی انعطاف پذیری خواهد بود که چندی پیش پتنت آن منتشر گردید.

گوشی های گلکسی اس ۷ و گلکسی نوت ۷ از صفحه ی نمایش هایی از نوع Super AMOLED و با کیفیت Quad HD استفاده خواهند کرد و این در حالی است که گوشی انعطاف پذیر Galaxy X از صفحه ی نمایشی با کیفیت ۴K بهره خواهد برد ، گلکسی ایکس که در شرکت سامسونگ با نام رمز Project Valley از آن یاد می شود گوشی ای با صفحه ی نمایش انعطاف پذیر می باشد که کاربر می تواند آن را از وسط تا کند و با استفاده از این ویژگی  سهولت جابجایی گوشی چند برابر خواهد گردید.

اگر این شایعات به حقیقت بپیوندد و سال آینده شاهد معرفی گوشی هوشمندی انعطاف پذیر از سوی سامسونگ باشیم دوره ی جدیدی به روی صنعت گوشی های هوشمند گشوده خواهد شد که می تواند مسیر تکامل گوشی های هوشمند و حتی تبلت ها را تحت تاثیر قرار دهد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.