شایعه : سامسونگ گلکسی+ S6 edge شامل رم ۴ گیگابایتی و پردازنده یExynos 7420

0
شایعه : سامسونگ گلکسی+ S6 edge شامل رم 4 گیگابایتی و پردازنده یExynos 7420

آخرین شایعه مربوط به + S6 edge از ویتنام خارج میشود و میگوید که این تلفن همراه ، حامل ۴ گیگابایت رم است .به مقدار رم توجه داشته باشید چون که ممکن است Note 5 هم با همین مقدار رم عرضه شود. اگر این شایعه درست باشد. این دو فبلت اولین تلفن هایی خواهد بود که زیر سایه ی نام تجاری سامسونگ دارای ۴ گیگابایت رم میباشند.

شایعه : سامسونگ گلکسی + S6 edge  شامل رم ۴ گیگابایتی و پردازنده ی Exynos 7420

علاوه بر این ، بحث های قبلی سر این بود که سامسونگ + S6 edge با پردازنده ی  Snapdragon 808 طراحی شده است. اما به گفته ی این منبع ویتنامی همان پردازنده ی Exynos 7420 که در سامسونگ گلکسی S6 وGalaxy S6 edge به کار گرفته شده بود ، در + S6 edge هم وجود خواهد داشت . علاوه بر این ، این تراشه با سرعت ۲.۱ گیگاهرتز سریع تر  که در مدل قبلی وجود داشت تنظیم شده است. این شایعه همچنین اشاره میکند که سامسونگ + S6 edge ویژگی باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری را دارد.

با توجه به این که این اطلاعات از یک منبع نا شناس آمده اند .  این ایده ها میتوانند داستان را کمی با نمک تر کنند. سامسونگ+ Galaxy S6 edge و  Note 5 هر دو در ماه آینده پرده برداری خواهد شد . و این زمانی است که میتوانید حقیقت در مورد آن را ببینید.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.