رونمایی از ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2

0
رو نمایی از ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2

همانطور که در جریان هستید سامسونگ چندی پیش ، رویدادی را ترتیب داده بود ، تا سری محصولات جدید خودش را معرفی کند . در طی رویداد Unpacked 2015 ، سامسونگ دو گوشی هوشمند جدید معرفی کرد و همچنین سامسونگ تصاویری از ساعت هوشمند جدید خودش را به نمایش گذاشت. این ساعت ، Gear S2 نام دارد که ظاهرا رابط کاربری آن نسبت به نسخه ی قبلی کاملا دگر گون شده همچنین در بدنه ی این دستگاه به جای پلاستیک از فلز استفاده شده است.

رونمایی از ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2

رو نمایی از ساعت هوشمند  سامسونگ Gear S2 دستگاه جدید از سیستم Android Wear به دور است و با یک رابط کاربری سفارشی سامسونگ طراحی شده است. در این رابط ، آیکون ها دایره ای شکل طراحی شده اند.

همانطور که گفتیم ، این ساعت جدید از سیستم عامل دستگاه های پوشیدنی اندروید پشتیبانی نمیکند. گفته شده است که سامسونگ Gear S2 ، قرار است با سیستم عامل شخصی سامسونگ یعنی تایزن راه اندازی شود . هنوز هیچ مشخصات بیشتری در مورد این محصول جدید گفته نشده است . فعلا ، تنها مجموعه ای از تصاویر تیزر این دستگاه اعلام شده است.

رو نمایی از ساعت هوشمند  سامسونگ Gear S2 به محض اینکه اطلاعات بیشتری راجب به ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2 به دستمان رسید ، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

منبع : Geeky Gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.