طراحی سایت اینتن

ربات نظر سنجی تلگرام

0
ربات نظر سنجی تلگرام
به این پست امتیاز دهید

ربات نظر سنجی تلگرام :ربات های مختلفی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا در تلگرام نظر سنجی داشته باشید.البته ربات ها تنها مختص نظر سنجی نیستند و ربات های زیادی برای کاربردهای متنوع در تلگرام مانند یافتن آهنگ ، فیلم و … وجود داشته است.

معرفی ربات نظر سنجی تلگرام

ربات نظر سنجی تلگرام : زمانی که ربات ها معرفی شدند در نسخه های پایین تلگرام قابل دسترس نبودند ولی هم اکنون با بروز رسانی تلگرام می توانید  از ربات ها و قابلیت های آنها استفاده نمایید. شاید برایتان سوال باشد که این ربات ها چه فایده ی برای ما داشته اند  و یا چگونه می توانیم از آنها استفاده کنیم ؟ یکی از ربات های پرطرفدار ربات نظرسنجی می باشد که به شما کمک می کند تا برای خودتان در گروه ها و کانال هایتان یک نظر سنجی به راه بیندازید.

ایجاد نظر سنجی در تلگرام بسیار راحت است و هر کاربری با چند کلیک ساده می تواند آن را انجام دهد و نیازی نیست مهارت خاصی داشته باشید. رباتی که برای نظر سنجی در تلگرام به کاربران معرفی شده است ربات Vote است که با وارد شدن به ربات می توانید عنوانی برای نظر سنجی تان انتخاب کنید و همچنین گزینه های مختلفی را وارد نمایید تا کاربران بتوانند برای پاسخ دادن به سوالتان از آنها استفاده نمایند (مثلا عنوان ربات را اینگونه قرار می دهید “آیا از کیفیت محصولاتمان راضی هستید؟” و پاسخ های بسیار عالی ، خوب ، متوسط ، پایین و ضعیف را برای آن در نظر می گیرید).

پس از اینکه نظر سنجیتان را آماده کرده اید می توانید به مشتریان یا دوستانتان ارسال کنید تا در نهایت با به دست آمدن نتایج میزان رضایت را بسجید.

اگر می خواهید در تلگرام برای خود نظر سنجی بسازید می توانید به لینک آموزش تلگرام مراجعه نمایید.

 

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.