طراحی سایت اینتن

رنوی کوچک اما لوکس

0 آرمین ذوالفقار
رنوی کوچک اما لوکس
به این پست امتیاز دهید

خودرو های کوچک و یا به اصطلاح هاچ بک بسیار محبوب هستند. کشور ما هم از قاعده ی خودروی کوچک دوستی مستثنا نیست.برای مثال 206 و یا 207 که بسیار در ایران محبوب هستند و فروش بالایی را نیز تجربه کرده اند.پژو این موضوع را فهمیده است و خودروی ساده 208 را تولید کرد که با امر سادگی اش قیمت کمتری هم داشت. رنو هم خودرو های کوچک داشته است و اکنون مدل جدیدی از هاچ بک هایش را معرفی کرده که با دیگر هاچ بک ها متفاوت است.

رنوی کوچک اما لوکس

رنوی کوچک اما لوکس

خودرو های هاچ بک کوچک بیش از هر مقوله در آنها به ویژگی های اسپرتیشان توجه میشود و همیشه ویژگی های اسپرتی از سوی سازندگان تاکیید میشود.کمتر خودرویی وجود دارند که ویژگی های هاچ بک بودن، کوچکی و در عین حال لوکس بودن را داشته باشند.اما رنو به تازگی چنین کاری را انجام داده و این سه ویژگی را با نام رنو کلیو گرد هم آورده است.رنو به تازگی خودرویی را با نام رنو کلیو رونمایی کرده. طراحی داخلی این رنو بسیار لوکس طراحی شده به گونه ای که همانند بنتلی های گران قیمت از شما پذیرایی میشود.تریم داخلی رنو با استفاده از چرم و زه های کرومی مات جلوه لوکسی به داخل خودرو عطا کرده است.

رنوی کوچک اما لوکس

همچنین برای لوکس تر شدن آن از چراغ های LED گسترده در بدنه آن استفاده شده است.تا حداقل ظاهر این خوردرو با رنو کلیو های معمولی متفاوت به نظر آید.همچنین به شکل استاندارد شرکتی از رینگ هایی با اندازه ی 17 اینچی در این خودرو استفاده شده است لازم به ذکر است که رینگ های معمولی 15 اینچی هستند. در بخش فنی هم این خودرو با دوموتور سه سیلندر 900 سی سی با قدرت 90 اسب بخار و موتور 1500 سی سی با قدرتی معادل 124 اسب بخار در دو مدل مجزا تولید خواهد شد.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.