عضویت در کانال تلگرام زوم تک

با این روش تاریخچه‌ی جستجوهای گوگل را پاک کنید!

۰

قطعاً دلایل موجهی برای نگه داشتن لیستی از جستجوهای قبلی گوگل وجود دارد و با توجه به قابلیت گوگل برای پیشنهاد دادن نتایج بهتر و یا به عبارت دیگر هوشمندتر شدن با توجه به جستجوهای قبلی شما، این کار، بسیار صحیح به نظر می‌رسد. با این حال، به دلایلی از جمله، مسائل امنیتی (چرا که گوگل به تمام این اطلاعات دسترسی دارد) و همینطور شخصی بهتر است این تاریخچه را حذف نمود.

به اَپ Google رفته و بر روی بخش جستجو کلیک کنید. لیستی از جستجوهای قبلی پدیدار می‌شود؛ اگر تمایل حذف یکی از آن‌ها را دارید و بایستی در نظر داشته باشید این کار نه فقط در گوشی بلکه در تمام دستگاه های متصل به این حساب این جستجو را حذف می‌کند، بر روی یکی از جستجوهای موردنظر کلیک کنید و آن را نگه دارید. یکی از گزینه‌های ظاهر شده Delete است که با کلیک بر روی آن، این جستجوی مشخص به طور کامل حذف می‌شود.

برای داشتن یک دید بهتر بر روی هر چیزی که گوگل از فعالیتهای آنلاین شما جمع آوری کرده سری به حساب خود بزنید و دقیقاً بر هرآنجه گوگل از شما می‌داند نظارت داشته باشید. برای خاموش کردن این قابلیت به طور کلی، به اَپ گوگل در موبایل رفته و از مسیر Settings, Accounts & privacy, Google activity controls  Web & App activit آن را فعال کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.