آیفون ۷ در سه مدل مجزا به بازار عرضه می شود.

0
Hdt,k 7

بنا بر گزارشی که امروز منتشر گردید پروسه ی تولید آیفون ۷ آغاز گریده است ، در این گزارش گفته می شود که آیفون امسال در ۳ مدل به بازار عرضه خواهد گردید ، که از آنها با نام های آیفون ۷ ، آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پلاس پرو و یا آیفون ۷ پلاس پرمیوم یاد شده است.

پیشتر نیز شایعاتی در مورد عرضه ی آیفون ۷ در ۳ مدل وجود داشت ، گزارش های پیشین معتقد بودند که یکی از فبلت های امسال اپل از دوربین دو گانه با لنز های ۱۲ مگاپیکسلی و نیز زوم اپتیکال بهره می برد که با توجه به خرید شرکت LinX توسط اپل محتمل به نظر می رسد(شرکت LinX شرکتی اسرائیلی و حوزه ی فعالیتش ساخت دوربین های عکاسی می باشد) ، در یکی از جنجالی ترین گزارشات آقای مینگ چی کو که همه به صحت پیش بینی های او در مورد محصولات اپل ایمان دارند ، گفته شده است که آیفون ۷تغییرات زیادی را در مقایسه با آیفون ۶ اس نشان نمی دهد و وی آیفون ۷ را “تکراری سوم” برای اهالی کوپرتینو می داند ، تا به حال روال به این صورت بود که اپل هر ۲ سال یکبار سبک طراحی آیفون ها را به کلی دستخوش تغییرات اساسی می کرد ، اما اگر آیفون ۷ از سبک طراحی آیفون ۶ اس استفاده کرده باشد زمان بندی تغییر در طراحی آیفون ها برای اولین بار ۳ ساله می گردد.

شایعات درباره ی آیفون ۷ از گوشی ای بدون هیچ گونه حاشیه ی تصویر  صحبت می کنند که اگز از رو به رو به آن نگاه کنید صفحه ی نمایش کل قسمت جلویی آن را پوشانده است ، گفته می شود که دکمه ی Home و سنسور اثر انگشت روی آن و همچنین دوربین سلفی به داخل صفحه ی نمایش منتقل شده اند و شما نمی توانید آنها را بینید.

اگر گزارش ها حقیقت داشته باشد و پروسه ی تولید آیفون ۷ آغاز گردیده باشد به زودی شاهد فاش سازی عکس هایی از این گجت خواهیم بود که به تمامی حرف و حدیث های موجود پایان خواهد داد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.