طراحی سایت اینتن

ثبت نام کسری خدمت

0 رجبی
ثبت نام کسری خدمت
به این پست امتیاز دهید

ثبت نام کسری خدمت : هر ساله همه افراد از جمله جانبازان ، آزادگان ، رزمندگان که در سن مشمولیت باشند یا نباشند  و می خواهند در ثبت نام اولیه ، ثبت نام نمایند باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه نمایند  و در خواستشان را ثبت کنند. تمامی افرادی که شرایط لازم را دارند باید به همراه تمام مدارک های لازم ثبت نام شان را انجام بدهند.در مرحله ثبت نام اولیه نیازی نیست که تایید مدرک یا گواهی معتبری گرفته شود یا اینکه فرد به سازمان های نیروهای مسلح مراجعه کند تنها داشتن تمامی اطلاعات فرزندان مذکور لازم است.

ثبت نام و شرایط لازم

ثبت نام کسری خدمت : پس از اینکه ثبت نام مقدماتی صورت گرفت ، تعدادی از افراد بر اساس اولویت ها انتخاب می شوند و  واجدین شرایط باید از سازمان های مربوطه مدرک های معتبر لازم را کسب کنند. اولویت بهره مندی از خدمت با واجدین شرایطی است که بیشترین امتیاز ها را دارند. در صورتی که کارکنان وظیفه از کسر خدمت بهره مند شوند، کارت پایان خدمت دریافت می کنند.

همه ی افرادی که می خواهند کسری خدمت بگیرند حتی افرادی که حین خدمت هستند باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه نمایند . برای ثبت نام اولیه ایثارگر یا هر کدام از اعضای خانواده نیز می توانند این ثبت نام را انجام بدهند.

طبق قانون های جدید آیا ایثارگانی که در گذشته فرزندان آنها از تسهیلات و قوانین معافیت ایثارگری استفاده کرده اند برای فرزندان دیگر نیز می توانند از این نوع تسهیلات بهره مند گردند؟

طبق اطلاعاتی که در وب سایت سازمان وظیفه عمومی ناجا وجود دارد ، آن گروه از ایثارگرانی که با توجه به مقررات 30 ماه رزمندگی ، 25 درصد جانبازی و 24 ماه آزادگی بیشتر از یک فرزندشان را معاف نکرده اند اگر سابقه ایثارگری مازاد با توجه به موارد گفته شده دارند می توانند مشمول این مقررات گردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.