دلایلی برای بهتر بودن ال جی جی ۴ از گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج

2
دلایلی برای بهتر بودن ال جی جی 4 از گلکسی اس 6 و اس 6 اج

امروز یک مقاله در مورد بهتر بودن ال جی جی ۴ از گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج در فون ارنا منتشر شد این مقاله براساس اطلاعاتی که ال جی از گوشی جدید خود ارائه کرد منتشر شده است .

دلایلی برای بهتر بودن ال جی جی ۴ از گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج

این مقاله برای من جالب توجه بود ، در ادامه دلایل فون ارنا از این تقابل جذاب رو خواهیم خوند ، با ما همراه باشید. تا ببینیم ادعاهای ال جی تا چه حد قابل توجه است ،  چرا که گلکسی های جدید سامسونگ هم اکنون در زیر ذره بین کاربران در دنیای تکنولوژی قرار گرفته است ، آیا ال جی با ادعاهای خود می تواند فروشش را افزایش دهد؟

۱- متناسب بودن صفحه نمایش نسبت به بدنه

7 reasons why the LG G4 is a better smartphone than the Samsung Galaxy S6, S6 edge

اگر نسبت صفحه نمایش به بدنه را در ال جی جی ۴ بررسی کنیم ، درصد صفحه نمایش به بدنه در جلوی گوشی ۷۵.۹۷% قابل توجه است ، این در حالی است که این درصد در گوشی های پرچمدار سامسونگ در گلکسی اس ۶ مقدار ۷۰.۴۸% و در گلکسی اس ۶ اج ۷۱.۷۵% می باشد.

۲- مکان کارت حافظه خارجی

مکان کارت حافظه خارجی در ال جی جی 4

سامسونگ در گوشی های جدید خود مثل آیفون اپل کارت حافظه خارجی را حذف کرده است ، از نگاه ال جی این یک مشکل برای گلکسی اس ۶ است ، اما ال جی این نکته را در نظر نگرفته است که افزایش حافظه داخلی شاید سرعت متناسبی را به گوشی های هوشمند بدهد.

۳- پشت گوشی و قابلیت تعویض درب پشتی گوشی

دلایلی برای بهتر بودن ال جی جی 4 از گلکسی اس 6 و اس 6 اج

با توجه به طراحی ویژه و شیک سامسونگ در پرچمداران جدید خود باتری و درب پشتی گوشی در گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ را غیر قابل تعویض ارائه دهد ، اما ما در جی ۴ این قابلیت را قرار داده ایم که وقتی در میان روز باتری شما خالی شد از باتری اضافی گوشی استفاده نمایید.

۴- قدرت باتری

دلایلی برای بهتر بودن ال جی جی 4 از گلکسی اس 6 و اس 6 اج

براساس اطلاعاتی که ال جی در مورد پرچمدار جدید خود ارئه کرده است ، باتری این گوشی قابلیت بازدهی بالاتری نسبت به گوشی های سامسونگ دارد و مصرف باتری در این گوشی بهینه شده است.

۵- صفحه نمایش بزرگتر

دلایلی برای بهتر بودن ال جی جی 4 از گلکسی اس 6 و اس 6 اج

ال جی با اعتماد به نفس بالایی نسبت با اندازه صفحه نمایش بزرگ ال جی جی ۴ نسبت به گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج اشاره کرده است ، ال جی در مورد صفحه نمایش این گوشی اینگونه میگوید : اگر شما از گوشی های جی ۳ و نوت سامسونگ استفاده کرده باشید ، بازگشت برای استفاده از صفحه نمایش ۵.۱ اینچ در گلکسی اس ۶ برایتان مطمئنا سخت خواهد بود ، اما صفحه نمایش جی ۴ بزرگتر از گلکسی های سامسونگ است.

۶- دوربینی با قدرت بیشتر نسبت به دوربین های گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج

دلایلی برای بهتر بودن ال جی جی 4 از گلکسی اس 6 و اس 6 اج

ال جی در مورد دوربین جی ۴ نسبت به گلکسی اس ۶ هم نظرات متفاوت و جالبی داشته است ، دوربین ارائه شده در جی ۴ دارای دیافراگم بزرگتری است ، این بازشدگی دیافراگم دوربین باعث رسیدن نور بیشتر به سنسور و در نتیجه عکس‌هایی بهتر در زمانی است که نور کمی در محیط وجود دارد. و این باعث می شود دوربین جی ۴ عکس های جالبتری را در نور کم نسبت به گلکسی های سامسونگ بیاندازد.

۷- استفاده از دوربین سلفی قدرتمند در جی ۴ ال جی

دلایلی برای بهتر بودن ال جی جی 4 از گلکسی اس 6 و اس 6 اج

در روی کاغذ دوربین سلفی استفاده شده در جی ۴ دارای قدرت بیشتری نسبت به دوربین های سلفی و مکالمه ویدئویی گلکسی اس ۶ می باشد. اما باید در عمل این بررسی پاسخگو باشد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

  1. همه ی دلایل کاملا مسخره اند.
    الجی جی ۴ هیچ چیزی به غیر از دوربین و باتری برتر از اس ۶ نداره. بزرگ بودن صفحه مگه به بهتر بودنش ربط داره؟ آیفون ۶ پلاس صفهش خیلی بزرگه چه ربطی به بهتر بودنش داره؟ و در باره ی کارت حافظه؛ کارت حافظه مثل حافظه ی اصلی گوشی کار نمی کنه و کند تره. بعد این که کی بیشتر از ۱۲۸ گیگ به حجم نیاز داره؟ بعد این که هیچ مربوطی نیست که چقدر صفحه اختصاص داده شده به صفحه نمایش. مهم اینه که کاربردی و درست حسابی باشه. بعد این که از کی تا حالا تعویض در پشت گوشی قابلیت حساب میشه؟

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.