طبق عکسی که از قاب پشتی آیفون ۷ منتشر گردیده است،خطهای پشت آیفون،برجستگی لنز دوربین و نیز جک هدفون حذف شده اند.

0
نمای داخلی و خارجی قاب پشتی آیفون 7

دیروز عکسی که مربوط به قاب پشتی گوشی آیفون ۷ می باشد لو رفت و در فضای مجازی دست به دست شد ، عکس مذکور نمای داخلی و بیرونی قاب پشتی آیفون ۷ را نشان می دهد و گفتنی است که عکس مربوط به محیط نرم افزار مهندسی می باشد،همانطور که انتظار می رفت برآمدگی لنز دوربین که در آیفون ۶ و ۶ اس موجب ایجاد نا رضایتی اکثر کاربران گردیده بود در آیفون ۷ وجود ندارد،تغییرات دیگری نیز تا به اینجای کار دیده می شوند:حذف خطوط پشت آیفون که آن را به خطوط آنتن دهی نسبت می دادند،و همینطور با توجه به شایعات اخیر در مورد آیفون ۷ انتظار داشتیم که جک هدفون در آن حذف و جای خود را به بلندگوی دوم گجت داده باشد که همینطور هم شده است.

گرچه ممکن است بعضی از مردم این اخبار و شایعات را جدی نگیرند و بگویند که هنوز ۶ ماه تا معرفی رسمی آیفون ۷ زمان باقیست و این اطلاعات نمی توانند خیلی دقیق باشند ولی باید به این دسته از عزیزان یاد آوری کنیم که در ماه مارس سال ۲۰۱۴ نیز عکس هایی منتسب به آیفون ۶ و توسط  یکی از کارکنان شرکت Foxconn منتشر گردید که خیلی ها در آن زمان آنها را ساختگی و جعلی خواندند اما وقتی ۶ ماه بعد آیفون ۶ معرفی گردید همگان دیدند که عکسهای منتشر شده در ماه مارس کاملا دقیق و مربوط به آیفون ۶ بوده اند.

عکس زیر هم رندری از نمای پشتی آیفون ۷ است که توسط یک هنرمند و گرافیست و با توجه به آخرین جزییات منتشر شده از آیفون ۷ تهیه و طراحی گردیده است.

آخرین رندر آیفون 7

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.