آدرس هایتان را با مسیر یاب رهاد پیدا کنید .

0
مسیر یاب رهاد

مسیر یاب ها ابزار هایی هستند که برای تمامی افرادی که همیشه در مسافرت هستند مورد نیاز است ، مسیر یاب های بسیاری در دنیای اینترنت و بازار های اپلیکیشنی وجود دارد . قبلا در مورد اپلیکیشن های مسیر یابی فرام شدن امکان مسیریابی آفلاین در Google Maps و مکان یاب سپهر صحبت کرده بودیم . در این مقاله می خواهیم در مورد اپلیکیشن اندرویدی مسیر یاب و آدرس یاب رهاد صحبت کنیم . با ما همراه باشید .

نحوه کار اپلیکیشن اندروید مسیریاب و آدرس‌یاب (رهاد)

این اپلیکیشن کاربردی به کمک جی پی اس دستگاه شما کار میکند در ابتدای امر که این اپلیکیشن را اجرا می کنید ، اگر جی پی اس دستگاه شما کار کند . مکان شما توسط اپلیکیشن نشان داده می شود . صحنه ابتدای این اپلیکیشن بصورت زیر خواهد بود .

بررسی اپلیکیشن اندرویدی مسیریاب و آدرس‌یاب (رهاد)

به کمک این اپلیکیشن می توانید مسیری را که می خواهید طی کنید را در روی نقشه ببینید .

بررسی اپلیکیشن اندرویدی مسیریاب و آدرس‌یاب (رهاد)

در بخشی از این اپلیکیشن شما می توانید مکان هایی را که می خواهید در اپلیکیشن ذخیره نمایید  و در هنگام رفتن به مقصد از آن استفاده نمایید.

بررسی اپلیکیشن اندرویدی مسیریاب و آدرس‌یاب (رهاد) به کمک لمس نقاط مختلف شهر می توانید مقصد و مبدا را انتخاب کنید تا در روی نقشه مسیر یابی را ببینید.

مسیر یاب رهادمنوی سریع این اپلیکیشن را از منویی که در تصویر زیر اشاره شده میتونید به منوی سریع این اپلیکیشن دسترسی داشته باشید .

مسیر یاب رهاددسترسی سریعتر به پیدا کردن آدرس هم در این اپلیکیشن دیده شده است و شما می توانید از روی منوی سریع به این بخش دسترسی داشته باشید.

مسیر یاب رهادشما می توانید این اپلیکیشن کاربردی را از کافه بازار دانلود نمایید. حتما نظرتون رو در باره این اپلیکیشن در بخش نظرات این مطلب بنویسید یا اگر اپلیکیشن دیگری رو در مورد مسیر یابی بلد هستید در بخش نظرات این مطلب معرفی کنید .

بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.