قرعه کشی کوالکام در جشن MWC 2015

3
کوالکام

قرعه کشی Qualcomm در جشن MWC 2015:  شرکت Qualcomm در جشن  MWC 2015  در غرفه های خود قرعه کشی راه انداخته است . البته شرکت در این قرعه کشی مختص به مردم ایالات متحده می باشد و همچنین افراد باید بالای ۱۸ سال داشته باشند .این قرعه کشی به نام #inventForBetter نام گذاشته شده است .

از امروز شرکت کننده ها می توانند برای ثبت نام اقدام کنند تا از بهترین گوشی هایی که از Snapdragon  شرکت کوالکام استفاده می کنند مثل گوشی های شرکت HTC از جمله HTC One M9 یا از گوشی های هوشمند LG مثل LG G Flex 2 یا LG G Watch R همچنین برند های دیگر مثل گوشی  Sony Xperia Z3 ، تبلت Sony Xperia Z3 Compact و یک تبلت HP Pro Slatet 12 برنده شوند. همان طور که در ابتدا نیز گفته شد این قرعه کشی مختص  ساکنان ایالات متحده امریکا است (سن ۱۸ یا بالاتر).

برای اینکه ساکنان آمریکا در این قرعه کشی شرکت کنند باید به سایت توییتر برند و در آنجا به این سوال پاسخ دهند.

" موبایل چه اختراعی است که شما نمی توانید بدون آن زندگی کنید"

کوالکام

این قرعه کشی شامل چهار دوره ی ورود است که هر یک از این مراحل جوایز مختص خود را دارد :

مرحله اول قرعه کشی کوالکام

زمان این قرعه کشی از ۲ام ماه مارس در ساعت ۸:۰۰ a.m PT(زمان اقیانوس آرام) تا ساعت ۲۳:۵۹:۵۹ PT روز ۳ام مارس می باشد ، جوایز این مرحله یک دستگاه گوشی HTC One M9 به همراه یک شارژر سریع از نوع (Quick Charge 2.0) می باشد.

مرحله دوم قرعه کشی کوالکام

زمان این قرعه کشی از ساعت ۰:۰۰ روز ۴ ام مارس شروع می شود و تا ساعت ۲۳:۵۹:۵۹ PT ادامه دارد ، جوایز این مرحله یک دستگاه گوشی همراه LG G Flex 2 به همراه LG G Watch R ویک Quick Charge 2.0 است .

مرحله سوم قرعه کشی کوالکام

از ۵ام مارس ساعت ۱۲:۰۰ شروع می شود تا ساعت ۲۳:۵۹:۵۹ همان روز ادامه دارد ، جوایز در این مرحله شامل یک عدد گوشی سونی اکسپریا Z3 و یک تبلت Sony Xperia Z3 Compact به همراه یک شارژر سریع است.

مرحله چهارم قرعه کشی کوالکام

این دوره قرعه کشی از ساعت ۰:۰۰ روز ۶ام ماه مارس آغاز می شود و تا ساعت ۲۳:۵۹:۵۹ همان روز ادامه دارد ، جایزه  نیز در این قرعه  شامل یک دستگاه  HP Pro Slate 12 tablet  است.

برای اطلاعات بیشتر مثل قوانین قرعه کشی می توانید به این سایت مراجعه کنید.

منبع: زوم تک ، فون آرنا

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.