کوالکام اسنپ دراگون ۸۲۰ ؛ هفته ی بعد معرفی خواهد شد

0
کوالکام اسنپ دراگون 820 ؛ هفته ی بعد معرفی خواهد شد

شایعه شده است که شرکت الکترونیکی کوالکام قصد دارد پردازنده ی جدید خود را که کوالکام اسنپ دراگون ۸۲۰ نام دارد ، در هفته ی آینده معرفی کند. همچنین از این شرکت انتظار میرود که این محصول را طی یک رویداد مطبوعاتی در ۱۱ اوت ، مصادف با سه شنبه  ۲۰ مرداد معرفی کند .

کوالکام اسنپ دراگون ۸۲۰ ؛ هفته ی بعد معرفی خواهد شد

اکنون ، برخی مشخصات دیگر از پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ به بیرون درز کرده است. در مورد این پردازشگر جدید گفته شده است که قدرت پردازشی آن ۳۰ درصد نسبت به نسل قبلی افزایش یافته و همچنین ۴۰ درصد پردازنده ی گرافیکی آن . اینها به طور کلی چیز هایی هستند که پردازشگر جدید به ارمغان خواهد آورد.

کوالکام اسنپ دراگون 820 ؛ هفته ی بعد معرفی خواهد شد

در مورد اینکه چه گوشی هوشمندی برای اولین بار از اسنپ دراگون ۸۲۰ استفاده خواهد کرد ، شایعات و گفته های فراوانی موجود است. اگر یادتان باشد چندی پیش ، بریتان از وجود داشتن یک گوشی هوشمند جدید با نام نکسوس هواوی گفتیم . به نظر میرسد که اولین همکاری این دو شرکت با استفاده از پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ ساخت شرکت کوالکام همراه خواهد بود. در مورد این گوشی اطلاعات دقیق تری هم موجود است که به نظر میرسد نکسوس هواوی تا پایان سال جاری معرفی خواهد شد. گوشی دیگری که گفته میشود برای اولین بار با اسنپ دراگون جدید همراه خواهد بود ساخت شرکت ال جی است. این گوشی ال جی جی فلکس ۲ نام دارد و اگر شایعات مربوط به آن صحت داشته باشند این گوشی هم با پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ تا پایان سال ۲۰۱۵ معرفی خواهد شد.

همانطور که گفتیم این پردازنده در روز سه شنبه معرفی میشود و در همان روز معرفی ، اطلاعات رسمی آن منتشر خواهند شد. به محض اینکه از سوی کوالکام اطلاعات رسمی به دست ما رسید به اطلاع شما خواهیم رساند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.