پازل سرگرمی های دیجیتال از دید نو [رپورتاژ آگهی]

0
نشریه فرهنگی پازل

پازل نام وب سایتی برای علاقه مندان به حوزه بازی و سرگرمی است . در این مقاله به بررسی جدید ترین شماره نشریه الکترونیکی پازل خواهیم پرداخت.

پازل جایی برای سرگرمی های دیجیتالی است . شما بازی های ویدئویی ، اطلاعاتی جذاب از سینما و تلویزیون ، فناوری و تکنولوژی و … را در پازل دنبال نمایید .

در پازل اطلاعاتی جذاب از این دنیا برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته می شود .

زمان ارزشمند است و همین باعث می شود که تا سعی کنیم همواره کامل ترین محتوای ممکن را به صورت خلاصه و در سریع ترین زمان ممکن به شما منتقل کنیم.  این کاری است که ما در سایت پازل انجام می دهیم.

WWW.PUZMAG.COM

بازی های رایانه ای و سینما، دو شاخه متفاوت هنری هستند که مانند سایر رشته‌ها، نیاز به بررسی و تحلیل عمیق‌تری دارند. این کاری است که ما در مجله پازل انجام می دهیم. مطالب موجود در مجله پازل، شما را با سایر جنبه های سرگرمی دیجیتال آشنا می کند.

جدید و غنی بودن، دو رکن اصلی در تمام مطالب موجود در پازل است. گواه این ادعای ما، مطالبی است که برای شما در شماره چهارم مجله پازل آماده شده است. در شماره چهارم پازل می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید:

  • پرونده کاملی از عنوان Final Fantasy XV
  • نقد بازی‌های The Last Guardian, Dishonored 2, Dead Rising 4
  • پیش‌نمایش بازی‌های For Honor, Resident Evil 7
  • بررسی فیلم‌های Jason Bourne, Captain Fantastic

پازل رسانه ای کاملا رایگان است و هدف اصلی، گسترش بیشتر سرگرمی دیجیتال است. از همین رو شما می توانید چهارمین نسخه مجله پازل را به صورت کاملا رایگان تهیه کنید:

نسخه مخصوص موبایل:

دانلود با کیفیت عالی

دانلود با کیفیت متوسط

نسخه مخصوص کامپیوتر:

دانلود با کیفیت عالی

دانلود با کیفیت متوسط

نشریه الکترونیکی پازل

شبکه های اجتماعی پازل از این قواعد مستثنا نیستند. در شبکه های اجتماعی پازل فرصت بیشتری برای تهیه مطالب متفاوت را داریم. مطالبی خلاصه شده که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اطلاعات کافی و جامعی را به شما منتقل می‌کنند. متفاوت ترین مطالب در حوزه سرگرمی دیجیتال را می‌توانید در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید:

در پازل، به روز بخوانید، ببینید و بشنوید. این وعده ای است که ما همواره به مخاطبانمان می دهیم.

پازل

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.