نسخه ی بنفش مک لارن ۵۷۰S ، در دسترس قرار گرفت

0
نسخه ی بنفش مک لارن 570S ، در دسترس قرار گرفت

هر ساله طی مراسمی راجب به اتومبیل ها ، ابر شرکت های بازار خودرو های جدید خود را در معرض دید دوستداران این صنعت قرار میدهند . در این مراسم ها خودرو های جدید و نوظهوری حضور میابند و برخی از شرکت ها هم یک نسخه ی قوی تر از نسل های قبلی خود تولید میکنند. اما اینبار مک لارن بر آن شده که دست به یک نو آوری بزند  و از نظر ظاهر ، مک لارن ۵۷۰S را تغییر دهد. این تغییر شامل رنگ آن شده است. همانطور که در عکس ها مشهود است مک لارن ۵۷۰S ، به رنگ بنفش حاضر شده است.

ویدئویی از این اتومبیل فوق العاده :

نسخه ی بنفش مک لارن ۵۷۰S ، در دسترس قرار گرفت

این خودور مک لارن تا اواخر این ماه در در دسترس خواهد بود. همانطور که میبینید این خودرو مک لارن از دیگر خودرو های این شرکت متمایز گشته است. باید در رابطه با مک لارن ۵۷۰S ، ذکر کرد که در رنگ های آبی و بنفش موجود است و همچنین قسمت های کربنی این خودرو را میتوان در دو رنگ متفاوت سیاه و سفید برگزید.

یکی دیگر از خودرو های ۵۷۰S نارنجی است که در جزئیات طراحی کمی با دیگر مدل های تفاوت دارد. مک لارن نیز در لیست موفقیت های خود ۶۷۵LTs را ثبت کرده، این خودرو از نادر ترین سری های مک لارن است و در مسابقات Le Mans  هم حضور داشته است. تنها ۵۰ دستگاه از آن تولید شده است که در حاضر در بازار ها حظور دارد و به فروش میرسد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.