طراحی سایت اینتن

خرید طرح ترافیک روزانه از عابر بانک

0 رجبی
خرید طرح ترافیک روزانه از عابر بانک
5 (100%) 1 vote

خرید طرح ترافیک روزانه از عابر بانک : شما می توانید با مراجعه به عابربانک، اقدام به خرید طرح ترافیک نمایید. شهروندان برای پرداخت نمودن از طریق عابر بانک باید شماره موبایل خود را وارد کنند و سپس طرح مورد نظرشان (روزانه یا هفتگی ) را خریداری می نمایند بعد از آن به واسطه همان شماره ، باید شماره پلاک خودرویشان را به 20001818 پیامک نمایند و به این صورت در لیست افرادی که طرح را داشته اند، ثبت نام می گردند.

شهروندان با خرید به وسیله روش الکترونیکی ، حتی تا 1 ساعت قبل از تمام شدن ساعت طرح می توانند طرح را تهیه نمایند و جریمه نمی شوند. این با وجودی است که اگر از روش حضوری برای خرید مجوز طرح ترافیک روزانه صورت بگیردباید 1 روز پیش از تاریخ درخواست ، برای ثبت نام و خرید اقدام نمایند. حتما مقاله خرید طرح ترافیک با اس ام اس را هم بخوانید.

خرید موبایلی طرح ترافیک

اگر می خواهید از به واسطه موبایل طرح ترافیک روزانه را خریداری کنید باید بدانید که به یک کارت بانکی نیاز دارید که عضو شتاب باشد و همچنین شماره پلاک ماشینتان.

پیش از هر چیزی در نظر داشته باشید که در هنگام خرید موبایلی طرح ترافیک روزانه از ساعت های اولیه روز ( ۰۰:۰۰ بامداد تا ساعت ۱۷ ) می باشد.

* کد *137*3*1#  ( از راست به چپ )را با گوشی تان شماره گیری کنید.(نیازی به اینترنت نیست و با هر گوشی می توانید اینکار را انجام بدهید).
*پس از اینکه کد را شماره گیری کنید چندین گزینه برایتان نشان داده می شود که شامل موارد زیر می باشد :
1) مجوز روزانه
2)مجوز هفتگی
3)استعلام مجوز طرح ترافیک
4)لغو خرید
5)کارت شناور
اگر می خواهید مجوز روزانه بگیرید باید عدد یک را ارسال نمایید که بعد از آن باید تاریخ مجوز را انتخاب نمایید .
دیگر مراحل نیز به همین ترتیب انجام می شود تنها کافی است که شما در هر مرحله اطلاعات درخواست شده را وارد نمایید.
تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.