عضویت در کانال تلگرام زوم تک

قالب پرینتر : قالب تلفن همراه prynte عکس شما را پرینت میکند

۰

قالب پرینتر. بله درست خواندید ! قاب پرینتر لقب گجتی است که همانند یک قاب به اسمارت فون شما متصل شده  و به شما این امکان را میدهد که عکس ها و تمام فایل های قابل پرینت شدن در  تلفن همراهتان را به صورت رنگی پرینت کنید.

قالب پرینتر Prynte

 prynte نام قاب تلفن همراه است که تلفن همراه را ىر خود جای ىاده و عکس ها را در لحظه پرینت میکند. پرینت در رنگ های سفید،صورتی و آبی برای گوشی های آیفون و سامسونگ به فروش میرسد. بسته های کاغذ مخصوص هم شامل ۱۰ برگ کاغذ مخصوص چاپ است که از طریق وبسایت یا اپ مخصوص این قاب به فروش میرسد.برای استفاده از این قاب دلچسب تنها نیاز به خرید کاغذ مخصوص دارید و احتیاجی به خرید کارتریج نیست. چرا که در آن از نوع کاغذ های خاصی استفاده شده که به کارتیج نیاز ندارد. هر ده برگه به قیمت ۵ دلار به فروش میرسد.

قابلیت های Prynte

در اپ مخصوص پرینت شما امکان اتصال به کلود را دارید و میتوانید برای هر یک از عکس های چاپی خودتان یک فیلم کوتاه مرتبط اضافه کنید. به این معنی که اگر با دوربین تعبیه شده در اپ مخصوص این قاب عکس های چاپ شده را اسکن کنید و از قبل ویدیویی به آن اضافه کرده باشید .میتوانید ویدیو را در قاب عکس در دستتان در تلفن همراه مشاهده کنید. این ایده در نوع خودش میتواند باعث جلب مشتریان به خرید این گجت دوست داشتنی شود . قیمت اولیه این قاب گوشی جالب ۵۰ دلار برای پیش خرید است. پیش بینی برای عرضه عمومی prynte حدود ۱۰۰ دلار است . نظر شما در مورد این مقاله چی هست جالب بود ؟

تگ ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.