قیمت فورد Focus RS لو رفت

0
قيمت فورد Focus RS لو رفت

با کمال تاسف اما بسیاری از اتوموبیل های شرکت فورد خسته کننده هستند و بیشتر برای این هدف طراحی شده اند که یک وسیله نقلیه باشند و  مردم را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهند. اما برخی از سواری های فورد هم عملکرد فوق العاده ای را داشتند و سنت خسته کنندگی شکستند. مثلا سری موستانگ . فورد عملکردی را دارد تا همه ی افراد راضی باشند. این شرکت برای برخی از خودرو های خود یک برادر دیگر هم میاورد و به آن پسوند RS را اضافه میکند. مثلا فرض کنید فورد  Focus RS با ۳۴۵ اسب بخار قدرت.

قیمت فورد Focus RS لو رفت

در اواخر هفته ی گذشته فورد نشست هایی را داشت برای انتخاب قیمت خودروی RS . این نشست ها و رفت آمد ها انجام شد تا بالاخره یک قیمت رسمی برای این خودرو برگزیده شد. قیمت این خودرو ۳۶.۶۰۵ دلار میباشد. البته این قیمت برای نسخه ی پایه ی این خودرو است چرا که تمام قابلیت ها و ویژگی های آن استاندارد میباشد.نسخه های دیگر هم وجود خواهد داشت با امکانات تجملاتی تر و سفارشی تر. از امکاناتی که در نسخه ی گران قیمت تر به آن افروده میشود میتوان به رینگ های آلومینیومی و صندلی چرمی با کیفیت اشاره کرد. همراه با یک سیستم صوتی متشکل از ده اسپیکر .

با افزوده شدن برخی از این گزینه ها احتمالا میتواند قیمت این خودرو را تا ۴۰.۰۰۰ دلار افزایش دهد.سان روف ، چرخ های ۱۹ اینچی ، ناوبری و… همه ی آینها قیمت این خودرو را افزایش خواهند داد. اما پایه آن ۳۶.۶۰۵ دلار تایین شده و برابر با نزدیک ۱۰۰.۰۰۰ میلیون میشود البته بدون هیچ هزینه افزوده بر آن. نظر شما راجب این خودرو چیست؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.