عضویت در کانال تلگرام زوم تک

قیمت و تاریخ انتشار گلکسی + S6 edge

۰

برای اولین سامسونگ راجب به گلکسی ها و زمان رسیدن به بازار توضیحاتی را اعلام کرده است. سامسونگ گلکسی نوت ۵ انتظار میرود در ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد) طی مراسمی در شهر نیویورک معرفی شود.نه تنها این، یکی دیگر از اولین رونمایی های سامسونگ از سری جدید گل سر سبد فعلی اش هم انجام خواهد شد – سامسونگ گلکسی  S6 edge – که اساسا در سخت افزار مشابه با Note 5 خواهد بود. اما به جز قلم ، و یک پنل جانبی شیب دار ، که  در نسخه ی آزمایشی گلکسی + S6 edge رویت شده است. هرچند اساس کلمه ی edge همان لبه در این گوشی است.

قیمت و تاریخ انتشار گلکسی + S6 edge

در حال حاضر ، بسیاری از چیز ها در مورد گلکسی + S6 edge شناخته شده است ، شایعاتی در مورد گلکسی نوت ۵ منتشر شده است که در آغاز عرضه فقط محدود به اروپا خواهد بود یا مثلا سامسونگ + S6 edge برای اولین بار دارای قلم خواهد بود.

شایعات همچنین قیمت هارا به ما نشان داده اند البته به یورو، بر اساس قیمت های به بیرون درز کرده ۷۹۹.۹۹ یورو قیمت سامسونگ گلکسی + S6 edge مدل ۳۲ گیگابایت میباشد که به تومان میشود حدودا ۲.۳۰۰.۰۰۰ هزار تومان البته بدون واسته ها که قیمت هارا بالای ۳ میلیون تومان نبرند. اگر به یاد داشت باشید نسخه ی دیگر گوشی های شیب دار سامسونگ یعنی S6 edge با قیمت ۷۰۰ یورو شروع شده بود. البته این نکته لازم به ذکر است که این گوشی جدید، صفحه ی ۵.۷ اینچی دارد در حالی که نسخه ی قدیمی آن ۵.۱ اینچی بود . تاریخ انتشار آن هم ۲۱ ماه آگوست برابر با ۳۰ مرداد ماه در نظر گرفته شده است تنها یک هفته پس از ۲۲ مرداد که گلکسی نوت ۵ معرفی خواهد شد.

منبع : phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.