loading...

پورشه کایمن اتومبیل فراموش نشدنی

۱
پورشه کایمن

پورشه کایمن

زمانی را که کمپانی پورشه مدل کایمن را راه اندازی کرد بخاطر بیاورید؟ کایمن کوچکتر و اسپورتی تر از مدل۹۱۱بود.هنوز احساس می شود که رشد آن کمی بیشتر از باکستر بالا باز بوده است.اما قطعا فراموش نشده است.

اولین نسل کایمن را که عرضه شد و ظهور کرد رو بخاطر میاورم. شگفت انگیزاست…خطوط باشکوهی از بوکستر دارد.اما افزودن یک روف لاین خارق العاده نه تنها ظاهر ان را کامل تر کرده بلکه یک خشکی کوچک هم به آن اضافه شده است .استحکام فوق العاده ساخته شده کایمن بیش از یک ماشین اسپورت است و بخاطر همین مورد علاقه خبرنگاران و مالکان این ماشین ها شده است ،  موتور این ماشین به همان صورت قدیمی می باشد فقط کمی قوی تر از بوکستردر حالی که از مدل ۹۱۱ کمی کندتر شده است .قیمتی مشابه مدل قبلی دارد و انفجار قیمت در همان اواسط تولید کنترل شد.
بعضی براین باورند با وجود اینکه این ماشین به عنوان فرزند کوچکی خود را ابرازکرده است ممکن است که بتواند از برادر بزرگتر خود سبقت بگیرد. اگر با این ماشین رانندگی کنید دلیل آن را میابید.نیروی ۲۵۶ اسب بخار و یک صدای فریاد گونه  که تنها مختص ماشین پورشه است این تصور را ایجاد کرد که کمتر ماشینی توانایی انجام چنین کاری را داراست.
گیر بکس دستی جفت شده با طرح میدنجیند آن (طرحی که به اعتقاد من کاملترین است) فوق العاده بود.شاسی آن کاملا متعادل بود و قدرت دینامیکی بسیار قوی و کافی بدون خستگی داشت.و ۰-۶۲ ام پی اچ که درکمتر از ۶ثانیه برای ماشینی مثل کیمن فرستاده شد  این زمان به اندازه کافی سریع است.

پورشه کایمن 2013

پورشه کایمن ۲۰۱۳

این مدل پورشه  راحت هم بود. فضای کافی برای بسیاری وسایل و برای یک مسافر به اندازه کافی جادار بود البته اگر شما بچه ندارید این کارامکان پذیر بود. به عنوان یک تجربه رانندگی کیمن گزینه عالی بود ترکیبی بود از فناوری و هیجان شما میتوانستید حرکت موهای گردن خود را وقتی که وارد ان میشدید به خوبی حس کنید .این ماشین کوچک اسپورت یک قهرمان بود.هرچند که اغلب نادیده گرفته شد. سوالی که درذهن من هست اینکه  چرا مردم علاقه ای ندارند که تولید این ماشین به میزان انبوه برسد .
آیا انها کرسی ها اضافی را که توسط ۹۱۱ فراهم شده میخواهند؟ یا اینکه انها مدلی بالاتر از باکستر را خواستارند ، در هر صورت انها به صورت چشمگیری در هر حال از دست رفتن می باشند. شما از این مدل پورشه خوشتون اومد؟

مترجم : پریسا بیگدلی


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

یک نظر برای “پورشه کایمن اتومبیل فراموش نشدنی”

  1. امین بخشوده گفت:

    عالی بود . دستت درد نکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!