پورشه ۹۱۱ GTS R R ادیشن عرضه شد+عکس

0
پورشه 911 GTS R R ادیشن عرضه شد

پورشه 911 GTS R R ادیشن عرضه شد+عکسشرکت پورشه ، به تازگی یک نسخه ی لیمیتد جدید را از پورشه ۹۱۱ عرضه کرد. این خودرو جدید  پورشه ۹۱۱ رن اسپورت رینیون ادیشن ( Porsche 911 GTS Rennsport Reunion Edition) نام گذاری شده و تغییراتی که در آن ایجاد شده است در کل اسپورت تر از نسخه ی استاندارد پورشه ۹۱۱ شده است.

بر اساس گفته های شرکت پورشه، این خودرو یعنی پورشه ۹۱۱ رن اسپورت رینیون ادیشن تنها در تعداد ۲۵ واحد تولید خواهد شد و هزینه ی تهیه ی هر یک از این نسخه ها ۱۴۸،۳۳۵ دلار میباشد.

پورشه 911 GTS R R ادیشن عرضه شداین نسخه لیمیتد پورشه ۹۱۱ برای جشن پنجاه سالگی رن اسپورت رینیون تولید شده و همانطور که گفتیم در تعداد ۲۵ دستگاه و تنها در آمریکا شمالی عرضه خواهد شد.

پورشه 911 GTS R R ادیشن عرضه شداین پورشه ۹۱۱ GTS ، با قدرت ۴۳۰ اسب بخار میاید و در رنگ هایی که در ان به کار برده شده خاکستری ، سیاه ، سفید و قرمز میباشد که در برخی از نقاط این خودرو به کار رفته است.

پورشه 911 GTS R R ادیشن عرضه شدهمچنین از دیگر ویژگی هایی که این خودرو که آن را از دیگر مدل های ۹۱۱ متمایز میسازد طراحی ظاهری سفارشی سازی شده ی ان میباشد. در این خودرو از چراغ های ال ای دی درجلو استفاده شده و در یک قاب مشکلی رنگ قرار گرفته است. به طور کلی در این خودرو از رنگ مشکی بسیار استفاده شده است.

پورشه 911 GTS R R ادیشن عرضه شدداخل این نسخه ی لیمیتد از ۹۱۱ فیبر کربن زیادی به کار رفته است و باعث شده که وزن خودرو کاهش یابد و در طرف مقابل زیبایی آن افزایش یابد.در این نسخه ، داشبورد ، چرخ ، فرمان و بسیاری از بخش های دیگر فیبر کربن به کار رفته است.

پورشه 911 GTS R R ادیشن عرضه شد+عکسنهایت سرعت خودروی ذکر شده ، ۱۹۰ مایل برابر با ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت میباشد. همچنین صفر تا صد را این خودرو در عرض ۴.۲ ثانیه طی میکند.

پورشه 911 GTS R R ادیشن عرضه شد+عکسپورشه 911 GTS R R ادیشن عرضه شد+عکسمنبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.