کامپیوتر جیبی TANGO

0
کامپیوتر جیبی TANGO

تانگو تنها کامپیوترشخصی  قابل حمل است که میتوان از برای کار های دانشنجویی تجاری و سرگرمی استفاده کرد. شما میتوانید تمامی فایل ها و اطلاعات کامپیوتر خود در هر جا و هر مکانی دسترسی و آن را مانند موبایل همراه خود داشته باشید. این کوچک ترین PC است که تا کنون در بازار حضور داشته و قابلیت اجرای تمامی برنامه های تخصصی، و بازی هایی با گرافیک بالا را دارا میباشد.

کامپیوتر جیبی TANGO

کامپیوتر جیبی TANGO

از این به بعد شما میتوانید از تانگو به جای Xbox و PS استفاده کنید. با این تفاوت که اندازه ی تانگو جیبی است. شما میتوانید به راحتی رم یا هارد درایو تانگوی خود را ارتقا دهید . با وجود کوچکی تانگو امکان کار کردن با سیستم عامل های مختلفی مانند ویندوز ۸ و یا حتی لینوکس را دارد. این PC دارای پورت های،  USB ،  HDMI ، WIFI و.. میباشد. تانگو همانند دیگر PC ها از بهترین چیپست ها بهره برده و تمامی آنها در یک جعبه ی آهنی کوچک جایگذاری شده اند. برای استفاده از تانگو کافیست آن را به دستگاهش متصل کنید.

کامپیوتر جیبی TANGO

این دستگاه برای جایگزین کردن لپ تاپ و تبلت ها ساخته شده تا ما بتوانیم تمام اطلاعات مورد نیاز خود را همیشه در جیب خود داشته باشیم. تانگو میتواند مجموعه ای از دستگاه هایی مانند لپتاپ،PC ، تبلت و یا کنسول های بازی باشد که همیشه و همه جا همراه شماست. هم اکنون شرکت سازنده ی تانگو به مراحل پایانی ساخت و پخش این دستگاه رسیده و در تلاش اند تا با بهترین شرکت های سازنده ی قطعات کامپیوتری همراه شده تا دنیای PC ها را تغییر دهد.

بحث پیرامون این موضوع :انجمن اخبار کامپیوتر

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.