پلی استیشن ۴ بهتر است یا اکس باکس وان ؟ ( از زبان فیل اسپنسر )

0
پلی استیشن 4 بهتر است یا اکس باکس وان ؟ ( از زبان فيل اسپنسر )

کنسول های بازی از محبوب ترین گجت های حال حاضر میباشند. هر چند که هم اکنون کمی از محبوبیت آنها کاسته شده اما نمیتوان انکار کرد که لذت بازی در کنسول از تمام محصولات گیم بیشتر است. اما سوال مهم اینجاست که کدام کنسول حال حاضر بهتر است.  در همین رابطه مجله VideoGamer با مدیر بخش اکس باکس شرکت مایکروسافت گفتگوی داشته است.

فیل اسپنسر ، مدیریت اکس باکس مایکروسافت را بر عهده دارد. وی با شخصیت خاص خودش ، این روز های بسیار دوست داشتنی شده  و شاید این محبوبیت را مدیون صداقت خود میباشد. او اصلا عادت ندارد که برای کمپانی های رقیب رجز بخواند در حالی که صداقتش از او یک فرد خاص در میان مدیران حاضر در حوزه ی تکنولوژی ساخته است.

وی به تازگی در یک گپ گفت با مجله VideoGamer حاضر شد. در این میان از وی سوال شده که آیا مایکروسافت میتواند این نسل سونی را شکست دهد ؟ وی با صداقت تمام گفت :«  نمی دانم.»

وی در ادامه اظهارات جالبی داشت: « من نمی دانم ، می دانید ، در طول یک نسل آنها بر تری عظیمی دارند و محصول خوبی هم تولید کرده اند. من محتوا و بازی هایی که داریم را دوست دارم. » وی در ادامه زمان شروع کار خود در سال ۲۰۱۲ پرداخت و گفت :« آن چیزی که من زمان شروع این کار متوجه نشدم این که در دوران عرضه کنسول تیم ما در ردموند ، تیم اکس باکس ، چه تاثیری متحمل شد. »

نخستین کاری که اسپنسر انجام داد ، انرژی بخشیدن به تیم مربوطه قبل از عرضه کنسول جدید بود. کنسولی که عرضه شد ،با آنچه معرفی شد فرق داشت و مردم بیشتری آن را دوست داشتند اما همچنان فضا در ضد مایکروسافت بود.

مهم ترین عاملی که باعث عقب ماندن اکس باکس وان از پلی استیشن ۴ شده تفکرات منفی مردم راجب این کنسول بوده است. در حالی که مایکروسافت بسیار خوب عمل کرده اما رسیدن به کنسول پلی استیشن بسیار سخت خواهد بود.

منبع : technobuffalo

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.