به کمک این لباس می توانید تتریس بازی کنید

0

یادش بخیر آن زمانی که با کنسول های بازی که در دست بیشتر کودکان بود انواع بازی های مختلفی را انجام می دادیم. یکی از این بازی ها خانه سازی بود که می بایست اشکال مختلفی را در کنار یک دیگر قرار میدادیم تا کامل می شد و امتیاز میگرفتیم. امروز یک لباسی اختراع شده است که می توانید این بازی را روی تیشرت خودتان نیز بازی کنید.

tetristee

از ساخت بازی تتریس توسط Alexy Patijnov حدود ۳۰ سال میگذرد ، بازی که روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شد و در بین مردمان روزگار مد شده بود. یکی از دانشمندان لوزامبورگی به نام Mark Kreger توانسته است که این بازی را امروزی تر بکند و از رنگ بندی ها و طراحی های فوق العاده ای برای آن استفاده کند و توانسته که تیشرتی طراحی کند که بتوان بازی تتریس را روی آن بازی کرد و سرگرم شد.

این لباس از ۱۲۸ چراغ LED ساخته شده است که از یک منبع میکروکنترلی Audrino درست شده است که می تواند به کمک تنها چهار باتری قلمی AA قابل شارژ از این لباس استفاده کرد و شاید به توان گفت تا الان کسی نتوانسته است لباسی به این شکل طراحی و درست کند.

منبع : engadget

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.