آخرین عکس های منتشر شده از آیفون ۷ ؛ وجود دوربینی دوگانه و حذف دکمه ی Home

0
نمای پشتی آیفون 7

صبح دیروز یک سایت چینی ۳ عکس را که به آیفون ۷ نسبت داده می شوند منتشر نمود ، این عکسها نشان می دهند که اپل برای دوربین اصلی پرچمدار امسال خود از یک دوربین دوگانه استفاده نموده است،همچنین شایعات حاکی از آنند که ممکن است در مدل های خاصی از ایفون ۷ دو دوربین سلفی وجود داشته باشد ، در کنار این موضوع طبق این عکسها طظوط پشت آیفون که برای افزایش آنتن دهی گوشی نقش بازی می کردند نیز حذف گردیده اند.

آخرین شایعات منتشر شده در مورد پرچمدار سال ۲۰۱۶ اهالی کوپرتینو مدعی شده اند که بدنه ی ایفون ۷ از جنس سرامیک خواهد بود و ظرفیت باتری آن نیز به مقدار کم افزایش خواهد داشت ، همانطور که چند هفته ی پیش به شما اطلاع دادیم اپل پرت ۳.۵ میلی متری جک هدفون را در ایفون ۷ حذف کرده است و همین عامل می تواند به اپل اجازه ی استفاده از یک باتری بزرگتر را بدهد.

با نگاه به عکسی که از نمای جلویی آیفون ۷ منتشر گردیده متوجه می شویم که دکمه ی Home دیگر وجود ندارد ، و این سایت چینی می گوید که دکمه ی Home ونیز اسکنر اثر انگشت روی آن با به کار گیری فناوری خاصی به قسمتی از صفحه ی نمایش منتقل شده اند به این معنی که وقتی انگشت خود را روی محدوده ی خاصی از صفحه ی نمایش فشار دهید همان عملکرد دکمه ی Home آیفون های پیشین اجرا خواهد شد.

حذف دکمه ی Home در آیفون 7

آیفون ۷ و نیز آیفون ۷ پلاس زودتر از ماه سپتامبر سال جاری میلادی منتشر نخواهند شد و تا آن زمان مطمعنا اطلاعات دقیق تری را از این دو گوشی به دست خواهیم آورد.

 

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.