عکسی از گوگل نکسوس ۵ ( ۲۰۱۵ )

0
عکس هایی از گوگل نکسوس 5 ( 2015 )

به تازگی یک عکس جدید  در شبکه اجتماعی گوگل پلاس منتشر شده که در آن گوشی جدید نکسوس ۵ ( ۲۰۱۵ ) وجود دارد. این عکس توسط Inno Yudha  ، در این شبکه پست شد و همانطور که مشاهده میکنید ، بخش پشت این دستگاه را به تصویر کشیده است.

عکسی از گوگل نکسوس ۵ ( ۲۰۱۵ )

همانطور که میتوانید در عکس متوجه شوید ، به نظر میرسد که این گوشی یک نمونه اولیه است . میتوان روزنه هایی از برند ال جی را در کنا برند نکسوس مشاهده کرد.

اگر بیشتر به این تصویر توجه کنید، میتوانید مشخصات بیشتری از آن را در یابید . از این عکس میتوان دریافت که در پشت این دستگاه و دقیقا زیر دوربین آن ، اسکنر اثر انگشت قرار گرفته است . متاسفانه ، غیر از همین موضوعات هیچ مشخصات دیگری فاش نشده است.

ما قبلا در رابطه با همکاری گوگل با شرکت های دیگر در ساخت نکسوس های جدید ، صحبت های زیادی شنیدیم و چند مورد مهم از آن را برایتان بازگو کردم . جدا از این صحبت ها ، در آخر گوگل تصمیم گرفت که در تولید دو گوشی هوشمند جدید با هر دو شرکت هواوی و ال جی مشارکت داشته باشد ، این بدان معناست که یکی از این گوشی ها را ال جی تولید خواهد کرد و دیگری را هواوی. در حال حاضر به نظر میرسد که عکس های فاش شده تولید شرکت ال جی هستند.

انتظار میرود که  گوگل ، با انتشار گوشی های هوشمند جدیدش ، رابط کاربرای M را هم برای آنها عرضه کند. بنا بر این باید برای عرضه این گوشی چندین ماه منتظر ماند.

به محض اینکه اطلاعات بیشتر و جزئیات دقیق تر از گوگل نکسوس ۵ ( ۲۰۱۵ ) و همچنین عرضه ی نکسوس جدید هواوی به دستمان رسید ، برای شما بازگو خواهیم کرد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.