طراحی سایت اینتن

شماره تلفن پیگیری کارت سوخت

۰

شماره تلفن پیگیری کارت سوخت : کارت سوخت خودرو از جمله کارتهای می باشد که در راستای سهمیه بندی بنزین به مالکان خودرو داده شده است.در این کارتها میزان سهمیه بنزین همراه با جدول اطلاعات مصرفی درج شده است. پیشنهاد میکنم مقاله پیگیری کارت سوخت المثنی را هم بخوانید.

با توجه به اطلاعیه های ستاد اطلاع رسانی کارت هوشمند سوخت ، به دلیل زیاد بودن پرسش های مردمی و پیگیری های آنها میزان خط های تلفن های مردمی افزایش داشته است و البته که این افزایش به منظور راحتی امکان تماس های مردمی بوده است که ۳۰ خط به شماره تلفن ۸۸۶۷۵۱۵۰ اختصاص داشته است.

همچنین ستاد اطلاع رسانی کارت هوشمند در اطلاعیه بیان کرده است که این سی اپراتور از ساعت های هشت صبح تا بیست و چهار آماده است تا به  همه سوالات هموطنان پاسخ بدهد.

در اطلاعیه ستاد اطلاع رسانی کارت هوشمند به همه ی مالکان خودروی که تاکنون کارت هوشمند سوختشان را دریافت نکرده اند ،  گفته شده است که برای پیگیری نمودن آخرین وضعیت کارت سوخت خودروشان با شماره تلفن ۸۸۶۷۵۱۵۰  تماس حاصل کنند یا می توانند به آدرس اینترنتی  www.epolice.ir  مراجعه نمایند.

البته مالکان خودرو می توانند از طریق پیام کوتاه نیز اقدام کنند بدین صورت که شماره پلاک خودروشان را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۰  ارسال نمایند و منتظر جواب باشند.

وضعیت کارت هوشمند سوخت

اگر می خواهید از وضعیت کارت هوشمند سوخت خود اطلاع داشته باشید می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید و نوع و پلاک خودتان را وارد نمایید و سپس بر روی گزینه پیگیری کارت سوخت کلیک نمایید.

سامانه پیگیری وضعیت کارت هوشمند سوخت خودرو : http://sokht.epolice.ir:7001/index.jsp#

راهنمای استعلام وضعیت کارت هوشمند سوخت از طریق پیامک

اگر می خواهید از پیامک برای پیگیری وضعیت کارت هوشمند سوختتان استفاده نمایید می توانید شماره وی ای ان را به واسطه پیامک به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ ارسال نمایید. برای استعلام کارت هوشمند خودرو برای شروع باید حرف V و بعد از آن ستاره و بعد (VIN) خودرو موجود در پشت کارت خودرو را وارد نمایید. دقت داشته باشید اگر اطلاع را به همین شیوه به شکل صحیح ارسال کنید سیستم به صورت خودکار برای شما پاسخی را ارسال می کند.به عنوان نمونه :

V*IRPC90VV5I9658742

 با زوم تک همراه شوید…

 

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.