پژو Fractal EV مفهومی برای اولین بار در نمایشگاه فرانکفورت

0
پژو Fractal EV مفهومی برای اولین بار در نمایشگاه فرانکفورت

پژو چزئیات بیشتری از خودروی جدید الکتریکی خود منتشر کرده است. این خودرو الکتریکی مفهومی یا کانسپت ، پژو Fractal EV نام دارد که ظاهرا در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی خواهد شد.

پژو Fractal EV مفهومی برای اولین بار در نمایشگاه فرانکفورت

خودرو پژو فراکتال مفهومی ، یک خودرو الکتریکی کوپه چهار نفره است که توسط دو موتور تمام الکتریکی به حرکت در میاید. هر یک از این موتور های ذکر شده حدود ۱۶۸ اسب بخار قدرت تولید میکنند که این ماشین در مجموع دارای ۳۳۵ اسب بخار است.

فراکتال توانایی های بسیار خوبی دارد. این خودرو به باتری خوبی تجهیز شده که میتواند با یک بار شارژ  حدود ۲۸۰ مایل یا ۴۵۰ کیلومتر را طی کند. این قدرت از یک باتری یون لیتیومی میاید . این خودرو میتواند صفر تا صد را در زمان ۶.۸ ثانیه پشت سر بگذارد.

پژو Fractal EV مفهومی برای اولین بار در نمایشگاه فرانکفورتاما اصلی ترین نکته ای که این کانسبت را جذاب کرده است ، تولید شدن ۸۰ درصد اجزای داخلی آن به وسیله تکنولوژی چاپ سه بعدی است. در بخش طراحی ظاهری این خودرو هم بسیار دقت شده است. خطوط تیز و گرد در طراحی آن به گونه ای قرار گرفته اند که بتوان در یک لحظه ماهیت اصلی خودرو را تشخیص داد.

ویدئویی از پژو Fractal EV

 

همانطور که گفتیم چند وقت دیگر این خودرو معرفی میشود و در آن زمان جزئیات بیشتر و عکس های بیشتری در ابعاد واقعی منتشر خواهد شد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.