پژو طرحی مفهومی از طراحی داخلی خودروهای آینده اش را منتشر کرد

0
طرح مفهومی طراحی داخلی خودرو از پژو

شرکت های خودروسازی در رقابت تنگاتنگی به منظور به روز رسانی سبک طراحی هستند ، و در آخرین خبر از دنیای طراحی خودرو ها ، شرکت سرشناس فرانسوی طرحی مفهومی را از داخل اتاق یک خودرو منتشر نموده است تا رانندگان بدانند که در آینده طراحی داخلی پژو به چه سمتی حرکت خواهد نمود.

پژو آخرین شرکتی است که بدون اینکه از طراحی خارجی خودرو صحبتی بکند مستقیما به سراغ داخل خودرو می رود ، و این رویکرد را پیشتر از سوی شرکت هایی چون Volvo و Audi دیده بودیم ، با توجه به عکس های طراحی داخلی جدید اتاق پژو می بینیم که آخرین سطح فناوری در آن به کار رفته است و هدف از ساخت آن آشنایی مختصر کاربران با چشم اندازی از آینده ی صنعت خودروسازی می باشد.

ممکن است پژو اسم لوکس و عجیب و غریبی برای این طرح تعریف نماید اما چیزی که در عمل در تصاویر این طرح می بینیم یک طراحی زیبا و اما در عین حال ساده و مجهز به آخرین نسل فناوری خودرو ها می باشد به طوری که عکسهای منتشر شده تفاوت زیادی با طراحی داخلی اتاق خودروهای حال حاضر پژو از جمله پژو ۲۰۸ ، پژو ۲۰۰۸ و نیز پژو ۳۰۸ را نشان نمی دهند ، میبینیم که غربیلک فرمان مقداری کوچک تر شده است که به راننده اجازه می دهد عکس العمل سریعتری را داشته باشد ، دید بیشتری به جلوی ماشین داشته باشد و نهایتا فضای پاهای وی بیشتر و آزاد تر گردد ، کارشناسان معتقدند که این طرح داخلی که پژو از آن به عنوان طرحی آینده نگرانه یاد می کند ، آنقدر ها هم آینده نگرانه نیست و انتظار بیشتری از پژو می رفت اما در عین حال طراحی زیبا و در عین حال ساده ی این کانسپت مورد توجه کارشناسان زیادی قرار گرفته است.

همانطور که از عکس ها پیداست خودروهای آینده ی پژو از غربیلک فرمان کوچکتری استفاده می کنند ، سیستم هد آپ دیسپلی (HUD) به آنان اضافه خواهد گردید و همه ی آمپر ها ی آنها حذف شده اند و به جای آنان صفحه ی نمایش ۱۲.۳ اینچی با کیفیت تصویر بالا به خودرو اضافه گردیده است ، در وسط داشبورد از یک صفحه ی نمایش لمسی ۸ اینچی بهره گرفته شده است که راننده با استفاده از آن می تواند اعمالی را انجام دهد که بیشتر مربوط به امکانات رفاهی خودرو می باشند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.