ثبت اختراع صفحه نمایش تبلت تاشو و دکمه ی نامرئی توسط سامسونگ

0
ثبت اختراع صفحه نمایش تبلت تاشو و دکمه ی نامرئی توسط سامسونگ

این اولین بار نیست ما بینیم که سامسونگ پرونده ی تشکیل داده برای درخواست ثبت اختراع برای یک صفحه نمایش تلفن قابل انعطاف. مدیر عامل این شرکت اشاره کرده است که ممکن است در سال آینده صحت دستگاه تاشو را ببینید. آخرین ثبت اختراع در این باره در سال گذشته ثبت شده است.

ثبت اختراع صفحه نمایش تبلت تاشو و دکمه ی نامرئی  توسط سامسونگ

ثبت اختراع صفحه نمایش تبلت تاشو و دکمه ی نامرئی  توسط سامسونگ

این بار ساموسنگ است که که یک صغحه نمایش تاشو را ثبت کرده است .اما بیش یک صفحه نمایش LCD . زیرا این صفحه به اندازه ی یک Galaxy tablet ثبت شده است. در حالی که صفحه نمایش خم میشود با پنل یک پارچه است و به همراه پنل خم میشود.

یکی دیگر از اختراع های جالب اخیر که حق ثبت اختراع آن را توسط سامسونگ تایید شده USPTO است که شامل دکمه های های تقریبا مجازی میشود. این مناطق در نزدیکی لبه صفحه نمایش واقع میشود و به عنوان مثال به برنامه ی دوربین میتواند فرمان دهد. به اصلاح "پد سنسور " ظاهرا میتواند به توابع مختلف نگاشته شود. به طوری که تصور کنید یک دکمه برگشت است که به طور مداوم در زیر انگشت شستتان در کنار گوشی قرار دارد . بدون در نظر گرفته فضای فیزیکی در زیر صفحه نمایش. اگر و چگونه این به واقعیت تبدیل میشود را در آینده باید دید . اما در R&D بخش حفظ و ثبت اختراع  ثبت شده است. امیدواریم این موضوع واقعیت داشته باشد.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.