خدمات بار هوایی پادمیرا راه [رپورتاژ آگهی]

0
پادمیرا

شرکت خدمات بار هوایی پادمیرا راه با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه فریت بار و حمل بار هوایی یکی از معتبر ترین شرکت های فریت بار در ایران است . شرکت حمل بار هوایی پادمیرا راه توانسته است با خدماتی برتر از سایرین مشتریان خودر را راضی نگه دارد . چرا که مشتری مداری اولویت اول پادمیرا راه است . تخصص اصلی خدمات  بار هوایی پادمیرا راه ارسال بار به خارج از کشور می باشد . اما روال کاری شرکت به صورت زیر می باشد :

مراحل فریت بار ( ارسال بار هوایی)

مراحل انجام فعالیت حمل بار هوایی بعد از درخواست مشتری بدین صورت است :

  • حضور کارشناس شرکت در محل بار و تشخیص اندازه بار و تخمین اندازه کارتن های بسته بندی
  • اعزام نیروی کار برای بسته بندی ( لوازم و یا بار مورد نظر برای ارسال می تواند لوازم منزل : مثل ظروف ، البسه ، تابلو ، فرش ، کتاب ، پیانو و… باشد ) بسته بندی این لوازم بر اساس استاندارد انجام شده و هیچ نوع نگرانی در ارتباط با آسیب دیدن این لوازم ندارد.
  • بعد از بسته بندی نوبت به بارگیری بار جهت حمل بار هوایی می رسد . بستگی به مقدار بار دارد که این بار از منزل یا شرکت با چه وسیله ای تا فرودگاه حمل شود.
  • انجام تشریفات گمرکی توسط شرکت پادمیرا راه با دقت کامل
  • در صورت نیاز بار به پالت بندی : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی بار محموله را با دقت پالت بندی می کنیم.
  • نهایت کار اخذ بارنامه برای ارسال بار به مفصد مورد نظر می باشد ( پادمیرا راه بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا و … را در مدت بسیار کمی اخذ می کند.)

شرکت پادمیرا راه تمام مراحل بالا را در مدت زمان بسیار کم برای تمام مشتریان خود انجام می دهد.

رضایت مشتری اولویت اول کاری ماست برای کسب اطلاعات بیشتر با خدمات بار هوایی پادمیرا راه می توانید با شماره موبایل : ۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹ (آربی آرتیون ) تماس بگیرید . با تشکر

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.