مراسم افتتاح فروشگاه اُرُد “OROD” در بازار چارسو “اختصاصی”

2
مراسم افتتاح فروشگاه اُرُد

امروز راس ساعت ۴ بعد از ظهر فروشگاه رسمی محصولات ارد در بازار چارسو افتتاح شد. شرکت اُرُد OROD تولید کننده دستگاه های هوشمند و الکترونیک در جهان می باشند که بخشی از فعالیت های این مجموعه در ایران انجام میگیرد. از محصولات این شرکت می توان به گوشی های هوشمند ، تبلت و دستگاه های هوشمند برای خانه های هوشمند آینده اشاره کرد.

مراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسو

افتتاح فروشگاه اُرُد در چارسو

مراسم افتتاحیه فروشگاه رسمی اُرُد در بازار چارسو با حضور علاقه مندان حوزه تکنولوژی ، اصحاب رسانه و برخی از مدیران انجمن های صنفی امروز برگزار شد ، مدیر عامل شرکت اُرُد در این مراسم گقت : شرکت ایرانیان قائم همراه به منظور انتقال تکنولوژی های روز جهان در صنایع الکترونیک به کشور فعالیت خود در تولید گوشی های هوشمندو تبلت را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد ، این شرکت به کمک تجربه ۱۲ ساله خود از متخصصان ایرانی مجموعه کاوش تیم توانست محصولاتی با کیفیت مناسب در این حوزه ارائه نماید.

این شرکت برای پاسداری از فرهنگ ایرانی از نام ایرانی اُرُد که از نام های ایران باستان می باشد برای محصولات خود برگزید.

از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به تکنولوژی های نوین در صنعت خانه های هوشمند اشاره کرد ، این شرکت توانسته با تکیه بر علم بومی مهندسان ایرانی فعالیت های مفیدی در حوزه خانه های هوشمند داشته باشد.

در تکنولوژی های بکار رفته در خانه های هوشمند افراد می توانند به کمک دستگاه های هوشمند خود از جمله تبلت و گوشی های هوشمند کلیه دستگاه های الکترونیکی خانه خود را کنترل نمایند ، بطور مثال زمانی که شما در خانه نیستید می توانید چراغ های خانه را روشن یا خاموش کنید ، یا اینکه جاروبرقی ، ماشین لباس شویی و سایر دستگاه های هوشمندتان را کنترل نمایید.

در ادامه تصاویر این مراسم را به تماشا بنشینید.

مراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسومراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسومراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسومراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسومراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسومراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسو

اولین خریدار محصولات ارد در فروشگاه جدید این شرکت در بازار چارسو

مراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسومراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسو

مدیر عامل شرکت اُرُد در کنار اعضای انجمن صنفی

مراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسو

بازدید کننده های ایرلندی از مراسم افتتاحیه فروشگاه اُرُد

مراسم افتتاح فروشگاه اُرُد "OROD" در بازار چارسوبازدید کننده ایرلندی نظر مثبتی در مورد تبلت های اُرُد داشت

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.