عضویت در کانال تلگرام زوم تک

اوپو در صدد ورود به بازار ایران

۰

اوپو یک کمپانی چینی است که در زمینه تولید گوشی های هوشمند فعالیت دارد. این شرکت چینی از جمله شرکت هایی بوده است که در مدت زمان اندک توانسته است به موفقیت های بسیاری دست پیدا کند. شاید شما تا کنون نام اوپو را نشنیده بودید. این شرکت در زمینه تولید گوشی های هوشمند کمتر شناخته شده است. اما با توجه به طول عمرش بسیار موفق بوده.

شرکت چینی اوپو ، در آگوست سال ۲۰۱۵ توانست دومین تولید کننده گوشی هوشمند در چین لقب بگیرد. این شرکت محصولات بسیار جذابی تولید کرده است که احتمالا با آن ها آشنا نیستد؛ نمونه این محصولات گوشی هوشمند N1 Mini همراه با دوربین گردان ، اوپو R7 Plus که بالاترین ماندگاری باتری در فبلت ها را دارد و البته باریکترین گوشی هوشمند هستند.

با توجه ب موفقیت هایی که این کمپانی به دست آورده است، دور از ذهن نیست که سعی کند به جز بازار چین، دیگر بازار ها را نیز به دست بیاورد. اوپو برای شناخته تر شدن اسپانسر رسمی تیم فوتبال بارسلونا شد. اوپو ، پس از اینکه پتانسیل بازار ایران را ارزیابی نمود ، از تقریبا چند ماه پیش تصمیم گرفت که به بازار ایران وارد شود و بدون واسطه محصولات خود را در کشور عرضه نماید.

به نظر میرسد که اوپو در حال حاضر تمامی تلاش خود را بر روی تولید گوشی هوشمند متمرکز کرده است و قصد دارد با گسترش بازار هایش به موفقیت های بیشتری در این زمینه دست یابد. همانطور که گفتیم اوپو دومین تولید کننده گوشی هوشمند در چین است و این جایگاه را پس از  شرکت هواوی به دست آورده است. دور از ذهن نیست که اوپو بتواند در سال های آینده جای هواوی را بگیرد و یا حتی در بازار ایران از محصولات هواوی پیش بیافتد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.