عضویت در کانال تلگرام زوم تک

Oppo R7 پدیده ای جدید از اپو

۰

 Oppo R7 پدیده ای جدید از اپو :  شرکت چینی Oppo آماده شده است تا اینکه یکی دیگر از گوشی های باریک خود را به بازار ارائه کند این گوشی نسل جدید Oppo R5 می باشد و با نام Oppo R7 برند گذاری شده است.شرکت Oppo در نظر دارد تا جانشین مناسبی برای گوشی هوشمند خود R5 که در سال ۲۰۱۴ رو نمایی کرده بود ارائه نماید .
Oppo R7 اخیرا توسط مقامات مخابراتی اندونزی با عنوان Oppo R7f تایید شده است . در نتیجه می تواند با استفاده از منابع اطلاعاتی موجود ویژگی های زیر را برای گوشی هوشمند و جدید Oppo R7 بیان کرد.


برخی از مشخصات گوشی هوشمند Oppo R7


این گوشی از چیپست های مدیا تک برای پردازنده ی خود بهره می برد نوع چیپست بکار رفته در پردازنده ی هشت هسته ای ۶۴ بیتی Oppo R7 ، MT6795 می باشد این پردازنده دارای ۲.۲ گیگاهرتز سرعت می باشد . R7 قابلیت اتصال LTE را نیز دارد . این گوشی از ۲K( آپ تو۲۵۶۰*۱۶۰۰ پیکسل) پشتیبانی می نماید با توجه به GizmoChina گوشی Oppo R7 را می توان در میان اولین گوشی های هوشمند به عنوان اینکه از آخرین پردازنده ی مدیاتک استفاده می کند معرفی کرد . یکی دیگر از ویژگی های برتر گوشی هوشمند Oppo R7 را می توان دوربین ۲۰.۷ مگا پیکسلی آن دانست که واقعا در نوع خودش بی نظیر می تواند باشد.
همان طور که می دانیم گوشی Oppo R5 یک گوشی فوق العاده نازک بود و با ضخامت ۴.۸۵ میلی متر در میان باریکترین گوشی های جهان قرار داشت . به احتمال زیاد نیز R7 هم یک دستگاه لاغر اندام خواهد بود شرکت Oppo فقط به خاطر باریک بودن گوشی هایش برخی از امکانات خود را از دست نداده است. در گوشی R5 یک جک صوتی ۳ میلی متری را نداشته بود و همچنین با بررسی های صورت گرفته نتیجه گرته شد که عمر باتری R5 زیاد جالب نبود در واقع در بین گوشی های هم تراز خود می توان ضعیف در نظر گرفت.
از آنجایی که شرکت Oppo اقدام به ارائه گوشی های خود در سطح جهانی کرده است مثل R5 ما انتظار داریم تنا اینکه جانشینی که برای آن در نظر گرقته شده است با ویژگی های برار وارد بین المللی شود.

Oppo R7 پدیده ای جدید از اپو

منبع:فون آرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.