گسترش گوشی های هوشمند در رنج سنی ۶ سال

0
گسترش گوشی های هوشمند در رنج سنی 6 سال

اگرکمی به اطرافمان دقت کنیم به راحتی متوجه این مساله میشویم که سن استفاده از تلفن های همراه به شدت کاهش یافته است. درابتدا تلفن های همراه نه تنها گران و ارزشمند بودند بلکه صرفا توسط بزرگ سالان و آن هم برای شرایط خاص و موارد ویژه مورد استفاده قرار میگرفتند.اما امروزه کودکاان گاهی بدون هیچ نیاز خاصی ساعاتی طولانی را به استفاده از این وسیله اختصاص میدهند.

گسترش گوشی های هوشمند رد بین کودکان ۶ سال

ممکن است تصور این که چند بچه ۶ ساله دور زمین بازی به یکدیگر اس ام اس بدهند یا در مهدکودک تماس بر قرار کنند به نظر خنده دار باشد، با این حال این یک امر غیر قابل اجتناب در عصر رو به رشد موبایل است. متاسفانه گسترش گوشی های هوشمند  در بین کودکان ۶ ساله باعث شده بازی های کودکانه در بین این کودکان تبدیل به بازی های الکترونیکی داده است .

غول ارتباطات سوئدی، اریکسون، در گزارشی پویا ادعا کرده است کهتا سال ۲۰۲۰ ، نود در صد جمعیت بالای ۶ سال دنیا تلفن همراه خواهند داشت. در آن زمان، اریکسون تخمین میزند که تعداد کاربران گوشی های هوشمند به ۱/۶ میلیارد تن برسد. امروزه گوشی های هوشمند چیزی در حدود ۷/۲ ملیارد کاربر دارند.

و این ۶ ساله های مورد بحث صرفا از گوشی های قدیمی پدر و مادرشان که چند بازی روی آنها نصب شده استفاده نمیکنند. طبق گفته ویراستار اجرایی گزارش، پاتریک کروال، به انترپرنیور، این دورنما با توجه به گوشی های فعال متصل به شبکه محاسبه شده است.

گزارش پر بود از یافته هایی اعجاب آور. طبق گفته اریکسون، رشد تعداد کاربران در هند و چین بیشترین سرعت را داراست. به علاوه، فایل های تصویری بزرگترین و رو به رشد ترین بخش ترافیک داده های گوشی، که شامل ۴۵ تا ۵۵ درصد از کل شبکه های ۴g را به خود اختصاص میدهند.

اریکسون در آخر گفت: با گسترش تبلیغاتی ۵g، نسل بعدی استاندارد موبایل ها، تا سال ۲۰۲۰، تعداد کاربران حتی سریعتر افزایش میابد، همانطور که ۴g  موجب افزایش چشمگیر تعداد کاربران نصبت به ۳g شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.