عضویت در کانال تلگرام زوم تک

OnePlus Two در همین سال عرضه میشود

۰

OnePlus از شرکت های دوست داشتنی و نو ظهوری میباشد که چه در وطن و چه خارج از وطنش توانسته شهرت و لقب های بسیاری پیدا کند. این شرکت اولین تلفن هوشمند پرچم دار خود را در سال ۲۰۱۴ معرفی کرد که در همان سال به آن لقب (پرچمدار قاتل) را دادند. و اخیرا شعاری انتخاب کرده برای گوشی که به زودی منتشر خواهد شد به عنوان ” پرچمدار قاتل سال ۲۰۱۶ “( این غلط املایی نیست) در واقع ممکن است این شرکت در این سال یک گوشی دیگر راه اندازی کند.

OnePlus Two  در همین سال عرضه میشود

OnePlus Two در همین سال عرضه میشود

این اخبار از آنجایی منشا گرفت که وبسایت رومانیایی Adevarul.ro یک مصاحبه با مدیر عامل شرکت OnePlus پیت لاو داشت. آقای لاو به برخی سوالات و موضوعات در این گفتگو پاسخ داد – ارتباط بین OnePlus و Oppo ، چگونگی ترجیح فروش ارزان سخت افزار های خود در حالی که میتوانست همین لوازم را با نام تجاری دیگر با قیمت بالاتری به فروش برساند. تا اینکه این توضیحات به آنجا رسید و از آقای لاو سوال شد که آیا قصد دارند که یک گوشی هوشمند مقرون به صرفه پرچمدار جدید تولید کنند؟ وی در پاسخ این سوال ذکر کرد که بله OnePlus برنامه ریزی کرده است که یک گوشی هوشمند جدید در همین سال معرفی کند.اما او هنوز آماده فاش کردن جزئیات در مورد آن نبود.

ما جزئیاتی مربوط به این دستگاه شنیده ایم که بر این اساس در اوایل سال جاری یکی از بناینگذاران این کمپانی  Carl Pei  گفته است که در واقع در حال کار بر روی محصولی هستیم که بیشتر قرار است از لحاظ زیبایی پیشرفت داشته باشد و همچنین بر روی سخت افزار  هم توجه ویژه ای شده است. بنا بر این ما در حالتی شاهد OnePlus Two که  جنسی براق دارد از فلز ساخته شده است. اما چقدر این شرکت قصد دارد تا ما حس یک گوشی مرموز را دریافت کنیم؟ تا آنجا که بر اساس مشخصات ممکن است این یک گوشی میان رده هم باشد. البته همه چیزحداکثر تا دو ماه دیگر شفاف سازی خواهد شد.

منبع : .phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.