وان پلاس چوب حراج به کارخانه شانگهای اچ تی سی زد

0
اچ تی سی و وان پلاس وان

اچ تی سی در دوران بسیار بدی به سر میبرد. این شرکت به دلیل وضع بسیار نابسامان مالی که دارد بخشی از کارکنان خود را اخراج نموده و حتی مجبور شده فعالیت های کارخانه ی خود را که در چین واقع شده است متوقف کند. همیشه وقت که شرکتی تا این حد مشکل پیدا میکند کمپانی های دیگر تصمیم به خرید آن میگیرند. در حال حاضر مشخص شده است که وان پلاس از جمله شرکت هایی میباشد که قصد خرید آن را دارد.

وان پلاس اچ تی سی را میخرد

همانطور که گفتیم ، هزینه های اچ تی سی از درآمد آن به مراتب بیشتر شده ؛ بنا بر این اچ تی سی مجبور شد که فعالیت یکی کارخانه ی شانگهای خود را متوقف کند تا بتواند بخشی از این هزینه ها را کاهش دهد. وان پلاس هم با رخ دادن چنین موضوعی فرصت را از دست نداد و قصد کرد تا این کارخانه را تصاحب کند. به نظر میرسد که این خرید تا حدی قطعی شده چرا که عکسی از مدیر عامل این شرکت در مقر اصلی اچ تی سی در تایوان منتشر شده است.

مدیر عامل وان پلاس ، لی زهو نام دارد و در حساب ویبو خود با ذکر اینکه یک مسافرت کاری به تایپه داشته است عکس مربوطه را منتشر کرد.

همانطور که مشخص است. وان پلاس تصمیم گرفته تا با در اختیار گرفتن کارخانه ی اچ تی سی در شانگهای بتواند تولید های خودش را بیشتر کند و توان این را پیدا کند تا پرچمدار های خود را در تعداد بیشتری تولید نماید.

گفتیم که شرکت ها در پی خرید این مقر هستند ، یعنی اینکه به جز از وان پلاس سازندگان دیگر مثل Qihoo 360 و شیائومی اقداماتی را برای خرید آن انجام داده اند و به نظر میرسد به دلیل کم بودن قیمت پیشنهادی اچ تی سی درخواست آنان را قبول نکرده است.

اما هنوز هم مشخص نیست که آیا وان پلاس موفق به خرید این کارخانه خواهد شد یا خیر. در هر صورت ، چه این کارخانه با قیمت بالا فروش برود یا نه ، سکوی پرتابی برای اچ تی سی نخواهد بود ، چرا که اچ تی سی برای بازیافتن مقام خود در دنیای گوشی های هوشمند باید فکری بنیادی بکند

منبع : gizmochina

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.