عضویت در کانال تلگرام زوم تک

تاریخ ۲۶ شهریور برای معرفی آیفون ۶S و ۶S Plus تایید شد

۰

پیش از امروز ،  ما شنیده بودیم که تاریخ انتشار دو ایفون جدید  ۶S و همچنین  ۶S Plus  روز جمعه ۱۸ سپتامبر میلادی است و گفته شده این گوشی در طی یک رویداد مطبوعاتی روز ۹ سپتامبر رسما معرفی خواهند شد.

تاریخ ۲۶ شهریور برای معرفی آیفون ۶S و ۶S Plus تایید شد

در حال حاضر ، آن گفته ها به حقیقت بدل شده اند و یک حامل آلمانی این موضوع را رسما تایید کرده که تلفن های هوشمند آیفون  ۶S و ۶S Plus در روز ۱۸ سپتامبر مصادف با ۲۶ شهریور راه اندازی خواهند شد.

با توجه به گزارشات اخیر که توسط Mackerkopf منتشر شده  . آنها توانسته اند که این اطلاعات دقیق را توسط دو اپراتور از سه اپراتور کشور آلمان دریابند ، که آیفون های جدید در روز ۲۶ شهریور راه اندازی خواهد شد.

طبق عادت همیشگی ، انتظار میرود که آیفون  ۶S و ۶S Plus برای شروع در ایالات متحده و بریتانیا و به علاوه چند کشور نزدیک به آنها عرضه شود. همانند همیشه این محصولات پس از اینکه در بازارهای مبداع عرضه شدند و مدتی از عرضه ی آنها گذشت ، به سراسر جهان راه پیدا خواهند کرد.

اپل انتظار میرود که آیفون های جدید خود را در ۹ سپتامبر معرفی کند و برخی از گمانه زنی ها هم وجود دارند که پیش فروش این محصولات در همان هفته ی معرفی ، در روز ۱۱ سپتامبر آغاز خواهد شد.

همچنین گفته میشود که در  کنفرانس ماه سپتامبر اپل به غیر از دو آیفون نوپا ، از دستگاه های دیگری هم پرده برداری کرد؛ که شمال یک اپل تی وی جدید و یک آیپد مینی جدید میشود . شایعاتی هم وجود دارند که در این رویداد پرده از جمال آیپد پرو هم برداشته خواهد شد.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.