تاریخ ۲۶ شهریور برای معرفی آیفون ۶S و ۶S Plus تایید شد

0
معرفی آیفون 6S

پیش از امروز ،  ما شنیده بودیم که تاریخ انتشار دو ایفون جدید  ۶S و همچنین  ۶S Plus  روز جمعه ۱۸ سپتامبر میلادی است و گفته شده این گوشی در طی یک رویداد مطبوعاتی روز ۹ سپتامبر رسما معرفی خواهند شد.

تاریخ ۲۶ شهریور برای معرفی آیفون ۶S و ۶S Plus تایید شد

در حال حاضر ، آن گفته ها به حقیقت بدل شده اند و یک حامل آلمانی این موضوع را رسما تایید کرده که تلفن های هوشمند آیفون  ۶S و ۶S Plus در روز ۱۸ سپتامبر مصادف با ۲۶ شهریور راه اندازی خواهند شد.

با توجه به گزارشات اخیر که توسط Mackerkopf منتشر شده  . آنها توانسته اند که این اطلاعات دقیق را توسط دو اپراتور از سه اپراتور کشور آلمان دریابند ، که آیفون های جدید در روز ۲۶ شهریور راه اندازی خواهد شد.

طبق عادت همیشگی ، انتظار میرود که آیفون  ۶S و ۶S Plus برای شروع در ایالات متحده و بریتانیا و به علاوه چند کشور نزدیک به آنها عرضه شود. همانند همیشه این محصولات پس از اینکه در بازارهای مبداع عرضه شدند و مدتی از عرضه ی آنها گذشت ، به سراسر جهان راه پیدا خواهند کرد.

اپل انتظار میرود که آیفون های جدید خود را در ۹ سپتامبر معرفی کند و برخی از گمانه زنی ها هم وجود دارند که پیش فروش این محصولات در همان هفته ی معرفی ، در روز ۱۱ سپتامبر آغاز خواهد شد.

همچنین گفته میشود که در  کنفرانس ماه سپتامبر اپل به غیر از دو آیفون نوپا ، از دستگاه های دیگری هم پرده برداری کرد؛ که شمال یک اپل تی وی جدید و یک آیپد مینی جدید میشود . شایعاتی هم وجود دارند که در این رویداد پرده از جمال آیپد پرو هم برداشته خواهد شد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.