امید کردستانی به رئیس هیئت مدیره توییتر منصوب شد

0
امید کردستانی به رئیس هیئت مدیره توییتر منسوب شد

حدودا چند ساعت پیش ، توییتر اعلام کرد که در روند مدیریت شرکت خود تغییراتی حاصل کرده است. توییتر توانست مشاور ارشد قسمت تجاری آلفبات که آقای امید کردستانی بود را به شرکت خود  بیاورد . امید کردستانی به استخدام توییتر درآمد و هم اکنون عنوان رئیس هیئت مدیره توییتر را بر عهده دارد.

امید کردستانی یازدهمین کارمند گوگل است و در سال گذشته پس از گذشت مدتی دوری از این شرکت دوباره به گوگل بازگشت. اما پس از اینکه در گوگل یک تغییر بزرگ ایجاد شد و لری پیچ آلفابت را تاسیس کرد. آقای امید کردستانی از مدیر ارشد بخش تجاری در گوگل به مقام مشاور ارشد تجاری آلفابت در میاید.

امید کردستانی به تازگی به استخدام توییتر در آمده است. توییتر ، هفته ی گذشته مدیر عامل جدید خود را اعلام کرد و جک دورسی به این مقام رسید. حال به نظر میرسد که استخدام یک رئیس جدید برای هیئت مدیره تصمیم مستقیم دورسی بوده است. توییتر در حالی آقای کردستانی را به خدمت گرفت که روز گذشته ۳۳۶ نفر از کارکنان خود را برکنار کرده بود که این تعداد ۸ درصد از کارکنان توییتر را تشکیل میدادند. به تظر میرسد که دورسی موسس توییتر پس از بازگشتش به شرکت تغییرات بزرگی را ایجاد میکند و در تلاش است تا با به کار گیری افراد با تجربه تر وضع کنونی توییتر را بهتر سازد. جالب است بدانید که پس اعلام اینکه آقای امید کردستانی به استخدام توییتر درآمد ، ارزش سهام این کمپانی ۲.۶ درصد افزایش پیدا کرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : wsj

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.