کیبورد رسمی برای ایکس باکس راه اندازی شد

1
کیبرد رسمی برای ایکس باکس راه اندازی شد

گیمر های کنسول ایکس باکس صبورانه منتظر ساخته شدن کیبرد رسمی برای ایکس باکس بودند. خوشبختانه بالاخره شرکت مایکروسافت به شکل رسمی کیبرد خود را که به آن چت پد (Chatpad) میگفت معرفی کرد. البته اکنون به بازار عرضه نشده ، برای چت پد ایکس باکس پیش سفارش قرار گرفته که علاقه مندان میتوانند با پرداخت ۳۵ دلار این محصول را پیش خرید کنند.

کیبرد رسمی برای ایکس باکس راه اندازی شد

تحویل کالای چت پد ایکس باکس وان در زمان ۳ نوامبر ۲۰۱۵ انجام خواهد شد . این دستگاه میتواند با ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ کار کند. این صفحه کلید دارای نور پس زمینه کامل میباشد و میتوان با این صفحه کلید صدای دستگاه را هم مدیریت کرد. همچنین به عنوان هدفون چت خواهد بود.

کیبرد رسمی برای ایکس باکس راه اندازی شد

چت پد ایکس باکس نیز با دو دکمه اضافی آمده اند و این امکان را میدهند تا به سرعت به برنامه های کاربردی دسترسی داشته باشید. همچنین چت پد ایکس باکس دارای جک هدفون ۳.۵ میلیمتری است که به گیمر ها اجازه میدهد تا هدست خود را مستقیم به چت پد متصل کنند . در کل چنین امکاناتی در این محصول گنجانده شده است. مایکروسافت در این باره بیشتر توضیح میدهد:

طرفداران به دنبال راه ساده تری برای فرستادن پیام به دوستان بودند و این موضوع را از ما درخواست کرده بودند. امروز ما چت پد ایکس باکس را به شما معرفی میکنیم. این محصول با ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ کار خواهد کرد. چت پد از امروز قابل پیش سفارش میباشد.شما میتوانید با این محصول به سرعت پیام بنویسید، کد وارد کنید و در بازی ها و برنامه های خود جستجو کنید.برای این محصول قابلیت کنترل صوتی قرار دارد و شما میتوانید به شکل مستقیم هدست خود را به چت پد متصل کنید. این محصول به صورت جهانی در اوسط سال ۲۰۱۶ در دسترس خواهد بود.البته باید عنوان کرد که تنها برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. در این محصول دکمه ای جدید برنامه ریزی شده که شما میتوانید از ویژگی مورد علاقه کردن موارد با آن دکمه بهره ببرید و تنها با لمس یک دکمه به بازی ها و تصاویر خود دسترسی داشته باشید. چت پد با تمامی کنترل های ایکس باکس وان سازگار است و با ایکس باکس وان ویندوز ۱۰.

پیش سفارش این محصول به شکل رسمی در فروشگاه رسمی ایکس باکس وان قابل انجام میباشد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.