دو سیستم فوق العاده حرفه ای برای گیمر ها

۰

روز سه شنبه Nvidia GeForce GTX 980M و GTX 970M رسما منتشر شدند بدین ترتیب که با تغییر سری کپلر، GPU آن ها عملکرد بهتری ارائه می دهد. GTX 970M و GTX 980M از آخرین معماری گرافیکی شرکت ماکسول استفاده می کنند که آخرین چینش GPU دسکتاپ را نیز ارائه می دهد.

این دو GPU موبایل از نظر قدرت بهینه تر و عملکرد بسیار بهتری دارند که این را مدیون طراحی ماکسول هستند.The GTX 980M  و  GTX 970Mبه ترتیب هسته های CUDA ۱۵۳۶ و ۱۲۸۰ دارند. طبیعتا GTX 980 با یک کلاک GPU ۱۰۳۸ مگاهرتزی قوی تر از GPU ۹۷۰M با کلاک ۹۲۴ مگا هرتز است.

GTX 970M

GPU این موبایل ها توسط یک پروسه ساخت ۲۸ نانومتری تولید می شوند و به ترتیب رم  GDDR5 ۸ گیگابایتی برای GTX 970M و ۶ گیگا بایتی برای GTX 980 M ارائه شده است. ۹۸۰ M به نسبت برادر کم قدرت ترش باتری بیشتری مصرف می کند. توان باتری ۱۲۵ وات برای ۹۸۰Mو۹۵ وات برای ۹۷۰M است.

Virtual Direct  ادعا دارد این تکنولوژی پیشرفته ی باتری، مدت زمان بازی را برای شما تا سقف ۵۵% افزایش می دهد به طوری که با توجه به تعداد فریم های بازی در هر ثانیه توان GPU را تنظیم می کند. از این گذشته ، با عملکرد سوپر رزولوشن پویا(DSR) وآنتی الیسینگ چند واحدی (MFAA) GPU و نیز ایده بلندپروازانه ی Nvidia در زمینه ی دنبال کننده های مخروطی(VXGI) Nvidia هدفش را به واقعیت های مجازی با صفحه ی قرار گیرنده روی سر سازگار با DirectX ارتقا می هد.

منبع : Gsmarena


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  
تاپ ترین ها حتما ببینید!