شارژر همراه خارق العاده آیفون ! کیف پولی چرمی با منبع ۲۴۰۰ میلی آمپری

0
Nomad New Wallet That contains a 2400 ma battery (2)

شرکت Nomad که در تولید و ساخت ابزارهای قابل حمل تلفن های همراه هوشمند تخصص دارد،امروز محصول شگفت آور و فوق العاده ای را برای گوشی های آیفون ارائه کرد.این محصول یک کیف پول چرمی است که در داخل خود یک باتری ۲۴۰۰ میلی امپری دارد و با کابلی ۷ سانتی به آیفون متصل می شود و آن را شارژ می کند! Nomad New Wallet That contains a 2400 ma battery (3)نکته مهم این است که سیم این شارژر به راحتی در جایی که برای آن تعبیه شده است قرار می گیرد و در زمان عدم استفاده از آن به هیچ عنوان مزاحمتی را با آویزان بودن ایجاد نمی کند و هم چنین در زمان جمع بودن داخل کیف پول نیز سبب بزرگتر شدن کیف نمی شود.زمان شارژ شدن خود باتری توسط میکرو یو اس بی حدود دو ساعت است.چهار باتری ای که بر روی کیف پول تعبیه شده اند میزان تقریبی باتری باقی مانده را از ۰ تا ۱۰۰ در بازه های ۲۵ درصدی نشان می دهند.

Nomad New Wallet That contains a 2400 ma batteryگفتنی است این کیف پول ۶ عدد کارت اعتباری،کارت هدیه و یا امثال آن ها را در خود جای می دهد.این محصول خلاقانه واقعا ارزش خرید را داراست،از آن جایی که علاوه بر اینکه به دلیل حمل یک منبع ۲۴۰۰ میلی آمپری سایز بزرگی ندارد،بلکه به دلیل زیبایی در طراحی از بسیاری از کیف پول های عادی بازار نیز کوچکتر است.

Nomad New Wallet That contains a 2400 ma battery (4)طی تست های صورت گرفته منبع قابل شارژ داخل این کیف پول که خروجی ای ۱.۵ میلی آمپری دارد قادر است تا یک iPhone 6s را به طور کامل شارژ کند.از دیگر ویژگی های باتری این گوشی این است که به دلیل جاسازی در محفظه ای محکم توانایی دفع ضربات نیمه سنگین را دارا می باشد و طی ضربات عادی و محتمل روزانه آسیب نخواهد دید.

اگر شما نیز به خرید این کیف پول مشتاق شده اید هم اکنون می توانید با قیمت ۷۹ دلار آن را پیش خرید کنید.

 

Nomad New Wallet That contains a 2400 ma battery (5)Nomad New Wallet That contains a 2400 ma battery (6)برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : idownloadblog

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.