نوکیا ۸۳۰ با دوربین فوق العاده ۴۱ یا ۲۰ مگاپیکسل؟

0
لومیا 830

شرکت نوکیا که روز به روز در صنعت گوشی سازی پیشرفت می کند. و می خواهد با گوشی های ویندوزی خود با نام لومیا ، جهانی شود. چرا که گوشی های لومیا از ۳ سال پیش با دوربین های خود مشهور شدند.

چون نوکیا بعد از اینکه گوشی خود را با دوربینی برابر ۴۱ مگاپیکسل با نام ۸۰۸  رونمایی کرد . بسیاری از مردم را غافل گیر شدند. چون بیشتر مردم انتظار داشتند دوربین این گوشی مانند دوربین سابر گوشی ها ۸ مگاپیکسل باشد که اینگونه نشد. برخی فکر کردند که نوکیا می خواهد دوربین معرفی کند نه گوشی . و عده ی زیادی هم طرفدار این شرکت بزرگ شدند. تا اینکه نوکیا توانست با گوشی های لومیا ۳۸ درصد بازار جهانی را بدست آورد.

که این مقدار نسبت به تحولات و فرایند نوکیا بسیار خوب و قابل تحسین می باشد. حال اخباری در راجع دوربین گوشی جدید شرکت نوکیا با نام لومیا ۸۳۰ به بیرون درز کرده است. که برای اطلاع از آن تا ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نوکیا ۸۳۰ یک گوشی گران قیمت نیست. بلکه یک گوشی میان رده (متوسط) با سخت افزار نسبتا خوب است. نوکیا ۸۳۰ که تقریبا در اواسط شهریور ماه رو نمایی شده و روانه بازار خواهد شد ، یک گوشی با قیمت پایین است . که نوکیا این گوشی را خواهد ساخت تا افرادی با بودجه کم هم بتوانند صاحب آن باشند.

نوکیا ۸۳۰ با صفحه نمایشی به بزرگی ۴.۵ اینچ تولید خواهد شد. شبکه ارتباطی این گوشی از LTE پشتیبانی نموده و پردازشگر این گوشی از نوع اسنپدراگون می باشد. دوربین این گوشی از نوع Pure view می باشد. ولی تراکم پیکسلی ۸۳۰ از روی تصاویری که مشاهده می شود ممکن است ۴۱ مگاپیکسل باشد. یا شاید هم احتمال می رود که ۲۰ مگاپیکسل باشد ، چون قیمت این گوشی کمی ارزان است.

نظر شما در باره کیفیت پیکسلی دوربین این گوشی چیه؟ به نظرتون ارزش خرید داره؟

منبع : Phone arena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.