نکسوس هواوی اسنپدراگون ۸۱۰ خواهد داشت،نه ۸۲۰

0
نكسوس هواوی اسنپدراگون 810 خواهد داشت،نه 820

همین چند روز پیش ما مشخصات گوشی نکسوس هواوی را بر اساس شایعات برایتان بازگوکردیم که در آن مطلب مشخصات بسیار سرگرم ککنده برای نکسوس هواوس افشا شد : اسنپدارگون ۸۲۰ صفحه ۵.۷ QHD و بیشتر . مشخصات ذکر شده تصویت شده است. منبع این خبر کسی جز اوان بلاس از evleaks مشهور شخص دیگر نبود.

نکسوس هواوی اسنپدراگون ۸۱۰ خواهد داشت،نه ۸۲۰

خبر هایی که گفته شده بود چندان هم بدون شک و شبهه نبوده. قضیه از این قرار است که تحلیلگر چینی Pan Jiutang ، در حساب خود درWeibo چنین عنوان کرده است که نکسوس هواوی از تراشه اسنپدراگون ۸۱۰ استفاده خواهد کرد و دلیل این تحلیلش را اینگونه عنوان کرده که کوالکام پردازنده ی اسنپدارگون ۸۲۰ خود را تا قبل از ماه سپتامبر معرفی نخواهد کرد. این تحلیلگر همچنین میگوید که نکسوس هواوی قرار است در ماه نوامبر عرضه شود و این زمان برای داشتن اسنپدارگون ۸۲۰ در این گوشی بسیار زود است.

این تحلیلگر این بحث را همینطور ادامه داد تا رسید به اولین گوشی که قرار خواهد بود با اسنپدراگون ۸۲۰ عرضه شود. وی اعتقاد دارد که اولین گوشی با تراشه ی اسنپدراگون ۸۲۰ شیائومی Mi 5  خواهد بود. بر این اساس ما باید تا ماه نوامبر برای یک نکسوس ساخت هواوی که نکسوس هواوی نام خواهد داشت صبر کنیم. در مورد جزئیات این گوشی نیز همه ی اطلاعات همانطور است که قبلا گفته شده و بود میباشد و به جز پردازنده ی اسنپدراگون ۸۱۰ تغییر دیگری نکرده است. نکسوس هواوی دارای یک صفحه نمایش بزرگ ۵.۷ با وضوح ۱۴۴۰  ۲۵۶۰x میباشد. راجب دیگر ویژگی های این نکسوس ، وی اضافه کرده است که این گوشی بدنه ی  تمام فلزی خواهد داشت و همچنین دارای حسگر اثر انگشت خواهد بود.انتظار میرود که این گوشی در سه ماهه ی چهارم سال جاری معرفی شود.برای جزئیات بیشتر میتوانید مشخصات نکسوس هواوی مراجعه کنید تا اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید. نظر شما راجب اولین همکاری گوگل و هواوی چیست؟ به نظر شما هواوی انقدر شایسته بوده تا سری جدید نکسوس را تولید کند؟

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.