خبری جدید درباره آیفون ۶

۰

خبری جدید درباره آیفون ۶ : تا به حال حرف و حدیث های زیادی درباره محصول جدید اپل بیان شده که مهمترین آن استفاده از صفحه نمایش بزرگ برای آیفون شش بود اما به نظر میرسد که با گذشت زمان این واقعیت به حقیقت میپیوندد پیشتر نیز گفته میشد در این گوشی از رزولوشن ایفون ۵ استفاده شود  .

اما یکی ازمدیران تحلیل گفته است که در ایفون شش چگالی پیکسل ۳۲۶ ppi خفظ خواهد شد اگرچنین باشد میتوان با رزولوشن ۱۳۳۴در ۷۵۰ بر روی صفحه نمایش ۴.۷اینچی  این امر را موثر کرد. اما در سویی دیگرطبق گفته های ۵mac در این محصول از رزولوشون بالاتری اسفاده شود  که تعداد پیکسل های  پایه موجود در ایفون  را از طول و عرض سه برایر میشود و این سه برابر شدن باعث این خواهد شد که رزولوشن این گوشی ۱۷۰۴ در ۹۶۰ باشد و از این رو چگالی پیکسل به ۴۱۶ppi افزایش میابد.

گفته میشود صفحه نمایش ایفون شش مجهز به ULTRA RETING باشد که کیفیت تصویر را به مراتب بالا خواهد برد و شاید این باعث فروش بیشتر این محصول نسبت به سایر نسخه های قبلی باشد

درباره ضخات باید ذکر شود که تا آنجایی که ممکن است این گوشی باریک ساخته خواهد شد تا کاربران بتوانند به راحتی از ان استفاده کنندو حدود ۴.۵میلیمتری به گوش رسیده است این درخالی است که ایفون پنج ضخامت ۷.۶ میلیمتری دارد .

به نطر میرسد این محصول از پردازنده بسیار قدرت مندی استفاده کند و پردازنده A8 است که با فرکانس کاری ۲.۸ گیگاهرتزی خواهد بود این درحالی است که پردازنده قبلی قابلیت پردازش ۶۴ بیتی را داشته و این نشان دهنده تمرکز اپل برروی پردازنده است و طبیعاتا انتظاری بالاتر از این در مد نظر کاربری نیست.

باید این را درنظر گرفت که همانند سال های پیش که شایعاتی مبتی بر گوشی های قبلی این محصول پیچیده بود گاها درست و گاها غلط از اب درامد و اینک این چنین شایعاتی تا رونمایی واقعی نباید پذیرفت.

منبع:wallstcheatsheet.com


حتما بخوانید : بهترین پاوربانک های جهان | ثروتمندترین دختر ایرانی | راز جوانی
loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

   
عضویت در کانال تلگرام زوم تک